Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech

Knihy pro děti a mládež

Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech

Hodnocení: 1x
  • 4

Písničky o zvířatech - Zdeněk Svěrák,Jaroslav Uhlíř Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Tentokrát jsme pro vás vybrali nejoblíbenější písničky o zvířatech. Ve zpěvníku s krásnými ilustracemi Vlasty Baránkové najdete nejen texty, ale i noty a akordy. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Písničky o zvířatech
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 173 Kč

Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře?

Tentokrát jsme pro vás vybrali nejoblíbenější písničky o zvířatech. Ve zpěvníku s krásnými ilustracemi Vlasty Baránkové najdete nejen texty, ale i noty a akordy.

Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje. ... a dál?

Produkt Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech

Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech - parametry

Název produktu: Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Písničky o zvířatech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písničky o zvířatech - Zdeněk Svěrák,Jaroslav Uhlíř Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Tentokrát jsme pro vás vybrali nejoblíbenější písničky o zvířatech. Ve zpěvníku s krásnými ilustracemi Vlasty Baránkové najdete nejen texty, ale i noty a akordy. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje. "Když vkročíme do vsi, vítá nás štěkot psů, když vkročíme do lesa, sojka hlásí, že o nás ví. Ráno nám nedají spát kohouti. Některé živé tvory jsme si ochočili a poslouchají nás ( kůň, pes, někdy i kočka), u jiných se to nepodařilo (blecha, mouchy). O zvířatech si vyprávíme vtipy: Slon jde po dřevěném mostě a mravenec mu říká do ucha: „Že ale dupeme!“ V téhle knížce je celé stádo zvířecích písniček. Snad si některou vyberete a zazpíváte ji svému psu, kočce, křečkovi, papouškovi, králíkům…" z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Hudba | Zpěvníky | Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř od FRAGMENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Tentokrát jsme pro vás vybrali nejoblíbenější písničky o zvířatech. Ve zpěvníku s krásnými ilustracemi Vlasty Baránkové najdete nejen texty, ale i noty a akordy. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá i hraje. Obsah: 1. Myš Lenka 2. Když je pěkné počasí 3. Datel 4. Psí divadlo 5. Zajíc na bobku 6. Když se zamiluje kůň 7. Ninini 8. Svátek zvířat 9. Moje teta Sylva 10. Jelen 11. Dravci 12. Když na les padá sníh 13. Umím prase zepředu 14. Vodoměrka Věrka 15. Včely 16. Straka 17. Mravenčí ukolébavka 18. Moje milá plaví koně 19. Poníci 20. Káča našla ptáče 21. Labutě 22. Koníčku můj 23. Prázdniny u babičky 24. Krávy, krávy 25. Pasu, pasu písničky 26. Mravenec jde trávou 27. Horymír


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.