MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Ostatní z kategorie knihy

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Hodnocení: 2x
  • 4
EAN: 9788087958629

Ať děti umí číst, nebo zatím ne, tahle zábava je jistojistě nadchne. Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář rozkrývá tajemství, které fascinuje každého malého kluka. Jakými auty popeláři jezdí? V kolik vstávají? A co se vlastně nakonec děje se všemi těmi odpadky? Všechny informace ukrývá tato kouzelná publikace. Stačí se elektronickou tužkou dotknout obrázku nebo textu a tajemství bude odhaleno. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Kouzelné čtení - Popelář
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Nejlevnější nabídky

Specifikace Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Minikniha Kouzelného čtení -Povolání - Popelář. Minikniha Povolání – Popelář je interaktivní a mluvící kniha. Tato kniha seznámí děti s povoláním popeláře. Obsahuje přes 500 zvuků a textů. Součástí je také jednoduchý kvíz, který procvičí, co se vaše děti naučily. Děti se v knize seznámí s tím, jakými auty popeláři jezdí, v kolik musí stávat a co se děje s odpadky. » ... a dál?

Produkt Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář - parametry

Název produktu: Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

UPOZORNĚNÍ: Kniha Popelář funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící mini kniha Popelář seznámí děti od 5 let s povoláním popeláře. S Elektronickou Albi tužkou zjistí, jakými auty popeláři jezdí, v kolik musí ráno vstávat a co se vlastně děje s odpadky. V knize na ně čeká přes 500 zvuků a textů. Nechybí jednoduchý kvíz, který procvičí získané znalosti. Knihu namluvil Radoslav Budáč. Doporučeno pro děti ve věku od 5 let. NECHTE KNIHY MLUVIT! Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Výhody Kouzelného čtení ALBI: jednoduché zacházení, dítě si dokáže hrát a učit se samo kniha funguje na principu optického senzoru pro čtení skrytých kódů elektronická tužka má kvalitní reproduktor, který vám zajistí vysokou kvalitu zvuku Kouzelné čtení - ilustrační video

Interaktivní hračka pro kluky i holky, doporučený věk od 5 let, výška 17,6 cm . Líbí se vašemu klučíkovi popelářský vůz a práce popeláře? Zajímá ho, jestli je to náročné zaměstnání? Můžete si o tom společně přečíst. Série miniknih z edice Kouzelné čtení představí dětem jednotlivá povolání. V knize se děti dozví, co všechno dělá popelář, co je náplní jeho práce a jak tráví svůj pracovní den. Samozřejmostí je kvíz a mnoho cenných a zábavných informací. Stačí použít Albi tužku a společně se dozvíte spoustu nových věcí. Klíčové vlastnosti interaktivní miniknihy Popelář z edice Kouzelné čteníInteraktivní minikniha z edice Kouzelné čteníPředstaví dětem práci popeláře Spousta nových a zábavných informacíZajímavý kvízK fungování poslechové části je nutné použít elektronickou Albi tužkuElektronická Albi tužka není součástí baleníVhodné pro děti od 5 let Miniknihy se stačí jen dotknoutK plnému fungování miniknihy je nutné použít elektronickou Albi tužku. Stačí se knihy jen dotknout a ozve

Albi Kouzelné čtení Minikniha Popelář Interaktivní pohádková knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Elektronické pero má zakomponovaný kvalitní reproduktor, který zajišťuje co nejvíce čistý přenos zvuku. Knížka Popelář je doplněna texty Šárky Pichrtové a je obohacena ilustracemi Jana Lastovičky, které ještě více přibližují práci popeláře malým dětem. Při vyprávění příběhu mohou slyšet hlas Radoslava Budáče, který svým hlasem knížku oživil. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 500 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhod


Recenze Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Přidáno: 27. července 2019

Přidat recenzi pro Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi Kouzelné čtení - Elektronická tužka s knihou Hravá angličtina

Albi Kouzelné čtení - Elektronická tužka s knihou Hravá angličtina

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Hravá angličtina Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Tentokrát je tématem výuka jazyka anglického určená jak »

od 1 299 Kč

v 7 obchodech

Albi Kouzelné čtení - Lékař - minikniha

Albi Kouzelné čtení - Lékař - minikniha

UPOZORNĚNÍ: Kniha Lékař funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící mini kniha Lékař seznámí děti s tímto důležitým povoláním. S elektronickou Albi tužkou poznají, jak to vypadá u dětského lékaře. Dozví se, jak »

od 207 Kč

v 9 obchodech

Albi Kouzelné čtení - Elektronická tužka s knihou Atlas světa

Albi Kouzelné čtení - Elektronická tužka s knihou Atlas světa

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Atlas světa - interaktivní průvodce »

od 1 349 Kč

ve 3 obchodech

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Hasič

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Hasič

UPOZORNĚNÍ: Kniha Hasič funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící mini kniha Hasič seznámí děti s tímto zajímavým povoláním. S elektronickou Albi tužkou se seznámí s hasičskými vozy. Uvidí, jakou používají »

od 223 Kč

v 5 obchodech

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Zvěrolékař

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Zvěrolékař

UPOZORNĚNÍ: Kniha Zvěrolékař funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící mini kniha Zvěrolékař seznámí děti od 5 let s povoláním zvěrolékaře. S Elektronickou Albi tužkou poznají nástroje, které ke své práci »

od 223 Kč

v 7 obchodech

Otakar Brousek st.: ALBI Kouzelné čtení Kniha Atlas světa

Otakar Brousek st.: ALBI Kouzelné čtení Kniha Atlas světa

Objevte krásy naší planety! Seznamte se se všemi kontinenty a oceány světa. Zjistěte, jak se všechny státy a jejich hlavní města jmenují a jaké zajímavosti můžete v jednotlivých státech obdivovat. Tato kniha obsahuje osm různých map. Na jednotlivých »

od 357 Kč

ve 4 obchodech

Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi

Albi: ALBI Kouzelné čtení Hra do auta - Albi

Doporučený věk: od 4 let Druh kouzelného čtení: hra Kouzelné čtení ALBI Hra Hra do auta * Hra zaručuje zábavu na zadním sedadle prostřednictvím napínavých kvízových otázek ve 2 úrovních náročnosti, pestrých úkolů, zvuků a veselých dopravních písniček. »

od 279 Kč

ve 3 obchodech

Albi Kouzelné čtení - Dopr.prostředky - minikniha

Albi Kouzelné čtení - Dopr.prostředky - minikniha

UPOZORNĚNÍ: Kniha Dopravní prostředky funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). V interaktivní mluvící mini knize poznají celkem 12 dopravních prostředků, které se pohybují po silnici, ve vzduchu, po kolejích, nebo na vodě. Kniha »

od 178 Kč

ve 2 obchodech

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.