Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Zdeněk Seidl, Od prvního vydání knihy uplynulo více než 10 let. Neurologie byla v této době obohacena o nové poznatky, prodělala na základě klinických studii změny v terapii, klinické vedení nemocných nepochybně ovlivnily nové pomocné vyšetřovací metody. Všechny tyto změny zahrnuje nové vydání publikace. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Jaké má kniha
Neurologie pro studium ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 405 Kč

Od prvního vydání knihy uplynulo více než 10 let. Neurologie byla v této době obohacena o nové poznatky, prodělala na základě klinických studii změny v terapii, klinické vedení nemocných nepochybně ovlivnily nové pomocné vyšetřovací metody. ... a dál?

Produkt Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi

Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi - parametry

Název produktu: Zdeněk Seidl, Jiří Obenberger: Neurologie pro studium i praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 405 Kč
Maximální cena: 595 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Zdeněk Seidl, Od prvního vydání knihy uplynulo více než 10 let. Neurologie byla v této době obohacena o nové poznatky, prodělala na základě klinických studii změny v terapii, klinické vedení nemocných nepochybně ovlivnily nové pomocné vyšetřovací metody. Všechny tyto změny zahrnuje nové vydání publikace. Učebnice je určena především mladým a začínajícím lékařům, logicky tedy rozsahem odpovídá znalostem potřebným pro studenty lékařských fakult. Pro svoji přehlednost a didaktičnost je kniha oblíbena i mezi lékaři ostatních lékařských oborů. Je rozdělena do dvou částí – obecnou a speciální neurologii. Obecná neurologie shrnuje podstatné údaje o nervovém systému z preklinických oborů, které mají vztah ke klinické praxi. Odpadá tak povětšinou nutnost pracně vyhledávat tyto údaje v příslušných monografiích. Dále jsou uvedeny základní paraklinická (pomocná) vyšetření, jejichž znalost je z hlediska klinického neurologa nezbytná. Speciální neurologie je členěna klasicky podle nozologických jednotek se snahou o logické a přehledné uspořádání. Charakteristika přibližuje základní problematiku, definice vymezuje chorobnou jednotku. Následují etiologie, patogeneze, klinické příznaky, důležitá pomocná vyšetření, diferenciální diagnóza a terapie.   Druh sortimentu : Kniha, Neurologie pro studium i praxi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 384 Neurologie pro studium i praxi - 2., přepracované a doplněné vydání - Zdeněk Seidl. Po deseti letech zcela nové přepracované vydání mimořádně úspěšné učebnice neurologie, které zahrnuje obecnou i speciální neurologii, a které je jak pregraduální učebnicí, tak ideální knihou pro ne-neurology. Neurologie pro studium i praxi - 2., přepracované a doplněné vydání - Zdeněk Seidl od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.