MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince

Knihy

Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788000055619

O veselé mašince - Jan Čarek O oblibě půvabného leporela pro nejmenší svědčí jeho opakované vydávání. Nejmenší děti jsou uchvácené obrázky Zdeňka Milera, ty o kousek větší mají stejně rády i veršované vyprávění klasika české poezie Jana Čarka.O veselé mašince a její cestě z nádraží do nádraží, o výpravčích, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87907

Jaké má kniha
O veselé mašince
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 110 Kč

O oblibě půvabného leporela pro nejmenší svědčí jeho opakované vydávání. Nejmenší děti jsou uchvácené obrázky Zdeňka Milera, ty o kousek větší mají stejně rády i veršované vyprávění klasika české poezie Jana Čarka.O veselé mašince a její cestě z nádraží do nádraží, o výpravčích, průvodčích a strojvedoucím, o semaforu a výhybkách, o kolejnicích a železném mostu i o zaslouženém odpočinku po dlouhé cestě. O veselé mašince - Jan Čarek, Zdeněk Miler (ilustrácie) od authora Jan Čarek, Zdeněk Miler (ilustrácie) a » ... a dál?

Produkt Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince

Výrobek Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty nebo zkuste vyhledat Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince ve vyhledávání.

Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince - parametry

Název produktu: Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O veselé mašince - Jan Čarek O oblibě půvabného leporela pro nejmenší svědčí jeho opakované vydávání. Nejmenší děti jsou uchvácené obrázky Zdeňka Milera, ty o kousek větší mají stejně rády i veršované vyprávění klasika české poezie Jana Čarka.O veselé mašince a její cestě z nádraží do nádraží, o výpravčích, průvodčích a strojvedoucím, o semaforu a výhybkách, o kolejnicích a železném mostu i o zaslouženém odpočinku po dlouhé cestě. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro malé děti | Leporela | Pohádky od Albatros Media naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Zdeněk Miler, Jan Čarek: O veselé mašince

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.