Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách

Hodnocení: 1x
  • 4

Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách - Zdeněk Lipský. Bohatě ilustrovaná kniha přibližuje historický vývoj staré kulturní krajiny ve středních Čechách, zhruba na území bývalého novodvorského a žehušického panství (dnešní okres Kutná Hora), v níž se zachovaly četné stopy cílevědomých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Bohatě ilustrovaná kniha přibližuje historický vývoj staré kulturní krajiny ve středních Čechách, zhruba na území bývalého novodvorského a žehušického panství (dnešní okres Kutná Hora), v níž se zachovaly četné stopy cílevědomých krajinářských úprav z doby baroka a klasicismu. Težiště monografie spočívá ve zhodnocení krajinného vývoje 18.-20. století, protože v této době zde probíhaly intenzivní změny a pro jejich analýzu je možné využít historické mapy a jejich zpracování v prostředí geografického informačního » ... a dál?

Produkt Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách

Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách - parametry

Název produktu: Zdeněk Lipský: Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách - Zdeněk Lipský. Bohatě ilustrovaná kniha přibližuje historický vývoj staré kulturní krajiny ve středních Čechách, zhruba na území bývalého novodvorského a žehušického panství (dnešní okres Kutná Hora), v níž se zachovaly četné stopy cílevědomých krajinářských úprav z doby baroka a klasicismu. Těžiště monografie spočívá ve zhodnocení krajinného vývoje 18.-20. století, protože v této době zde probíhaly intenzivní změny a pro jejich analýzu je možné využít historické mapy a jejich zpracování v prostředí geografického informačního systému. Ojedinělost publikace je dána nejen tématem, ale také interdisciplinárním přístupem: představuje výsledek společné práce odborníků přírodovědného, humanitního, technického i uměnovědného zaměření. Kniha je určena nejen odborníkům, ale všem zájemcům o poznání minulosti naší krajiny. Vývoj krajiny Novodvorska a Žehušicka ve středních Čechách - Zdeněk Lipský od nakladatelství Karolinum v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.