Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Daňové zákony 2012-s komentářem změn - Ivo Šulc;Zlatuše Tunkrová;Zdeněk Krůček;Zuzana Rylová. Už poosmé vám naše nakladatelství přináší publikaci Daňové zákony. Stejně jako sedm předchozích vydání jsou také Daňové zákony 2012 určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkající se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 68 Kč

Snadná a rychlá orientace. Daňový kalendář pro rok 2012. ... a dál?

Produkt Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn

Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn - parametry

Název produktu: Zdeněk Krůček: Daňové zákony 2012 s komentářem změn
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Daňové zákony 2012-s komentářem změn - Ivo Šulc;Zlatuše Tunkrová;Zdeněk Krůček;Zuzana Rylová. Už poosmé vám naše nakladatelství přináší publikaci Daňové zákony. Stejně jako sedm předchozích vydání jsou také Daňové zákony 2012 určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkající se vyměřování daní k 1. lednu 2012. Publikaci tedy ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Ani tentokrát nechybí přehledné komentáře důležitých změn, které v zákonech nastaly. Čtyři erudovaní odborníci s dlouholetou praxí vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Sbírka zákonů je doplněna o daňový a plánovací kalendář a obsah publikace je maximálně zpřehledněn. Věříme, že i Daňové zákony 2012 budou pro vás užitečné a naleznete v nich vše, co potřebujete ke své činnosti. Publikace: Daňové zákony 2012-s komentářem změn - Ivo Šulc;Zlatuše Tunkrová;Zdeněk Krůček;Zuzana Rylová. Již poosmé pro vás naše nakladatelství připravilo sbírku daňových zákonů v úplném znění. Daňové zákony jsou vítanou pomůckou pro každého, kdo potřebuje mít po ruce aktuální znění zákonů týkající se vyměřování daní k 1. lednu 2012. Publikaci ocení daňoví poradci, účetní či podnikatelé. Daňové zákony jsou opět doplněny komentáři důležitých změn platných od roku 2012. Čtyři zkušení odborníci s dlouholetou praxí jasně vysvětlují, o jaké změny se jedná a co konkrétně tyto změny ovlivní. Publikaci jsme maximálně zpřehlednili, před každým zákonem naleznete jeho přehled a orientaci vám usnadní navigace po stranách.

Veškeré novely týkající se daňových zákonů naleznete v průběhu roku 2012 na našich internetových stránkách knihy.cpress.cz.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.