Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa

Mapy, atlasy a průvodce

Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Praktický průvodce pro motoristy a motocyklisty po nejkrásnějších vysokohorských silnicích a průsmycích v Německu a Rakousku.. Pokračování úspěšného průvodce po nejkrásnějších alpských silnicích se tentokrát zaměřuje na naše jižní a západní sousedy - Rakousko a Německo. Zkušený cestovatel Zdeněk Blahůšek nám opět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 187 Kč

Pokračování úspěšného průvodce po nejkrásnějších alpských silnicích se tentokrát zaměřuje na naše jižní a západní sousedy - Rakousko a Německo. Zkušený cestovatel Zdeněk Blahůšek nám opět přichystal p ... a dál?

Produkt Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa

Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa - parametry

Název produktu: Zdeněk Blahůšek: Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Praktický průvodce pro motoristy a motocyklisty po nejkrásnějších vysokohorských silnicích a průsmycích v Německu a Rakousku.. Pokračování úspěšného průvodce po nejkrásnějších alpských silnicích se tentokrát zaměřuje na naše jižní a západní sousedy - Rakousko a Německo. Zkušený cestovatel Zdeněk Blahůšek nám opět přichystal praktického průvodce pro motoristy a motocyklisty po pozoruhodných silnicích, tentokrát nejen v Alpách, ale i v jejich předhůří, či dokonce dále od nich. Kniha je rozdělena do 20 kapitol, z nichž každá se věnuje jedné horské trase. Kromě fotografií jsou všechny kapitoly doplněny mapkami a přehlednými praktickými informacemi. Kapitoly: 1. Přes poutní Neukirchen na nejvyšší horu Šumavy 2. Národním parkem Bavorský les na Velký Roklan 3. Po Deutsche Alpenstraße z Garmisch-Partenkirchenu do Oberstdorfu 4. Po Deutsche Alpenstraße z Garmisch-Partenkirchenu do Brechtesgadenu 5. Po Roßfeldstraße do Hitlerova „Orlího hnízda“ 6. Brennerským průsmykem 7. Solnou komorou kolem Hallstattského jezera na vyhlídkový vrchol Loser 8. Po Alpenrosestraße ze Salzburgu přes Postalm pod Dachstein 9. Podél Národního parku Kalkalpen a „železnou cestou“ 10. Vodním parkem Ötscher-Tormäuer přes poutní Mariazell na vrchol Hochkaru 11. Přírodním parkem Sölktäler přes hřeben Nízkých Taur 12. Přes Rottenmannské Taury s výjezdem pod Großer Bösenstein 13. Radstadtskými Alpami odbočkou z Tauern-autobahnu 14. Z Katschbergpassu do Národního parku Nockberge a na vyhlídkový vrchol Goldeck 15. Po Großglockner Hochalpenstraße pod nejvyšší horu Rakouska 16. Po Gerlos Alpenstraße k největším středoevropským vodopádům 17. Ötztalskými Alpami po Timmelsjoch Hochalpenstraße do Itálie 18. Přes Fernpass do údolí Pitztal 19. Po Silvretta Hochalpenstraße do Vorarlberska 20. Roklemi i tichými zákoutími Bregenzského lesa kniha, Nejkrásnější horské silnice Rakouska a Německa, Zdeněk Blahůšek, Kartografie PRAHA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.