Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Your Space 1 - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Your Space 1 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Your Space 1 pro ZŠ a VG (učebnice) Your Space je čtyřdílný soubor učebnic určený pro výuku angličtiny na druhém stupni základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Učebnice vychází z britského prostředí a vybízí ke srovnávání s naší českou kulturou. Pokrytá témata odpovídají RVP ZV (včetně průřezových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Your Space 1 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Your Space 1 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Your Space 1 - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Your Space je čtyřdílný soubor učebnic určený pro výuku angličtiny na druhém stupni základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Učebnice vychází z britského prostředí a vybízí ke srovná ... a dál?

Produkt Your Space 1 - Učebnice

Your Space 1 - Učebnice - parametry

Název produktu: Your Space 1 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Your Space 1 pro ZŠ a VG (učebnice) Your Space je čtyřdílný soubor učebnic určený pro výuku angličtiny na druhém stupni základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Učebnice vychází z britského prostředí a vybízí ke srovnávání s naší českou kulturou. Pokrytá témata odpovídají RVP ZV (včetně průřezových témat a mezipředmětových vztahů) a jsou zpracována způsobem atraktivním pro dnešní digitální generaci (zařazení textů v podobě blogů, chatů, SMS). Umožňují také využití metody CLIL. Slovní zásoba vždy obsahuje několik autentických frází pro reálnou komunikaci s vrstevníky. Pozornost se věnuje také fonetice. Gramatika je prezentována induktivně, ale využívá i srovnání s češtinou. Každý díl začíná opakováním látky z předchozích dílů. Učebnice se věnuje utváření a rozvoji klíčových kompetencí; kromě základní komunikační kompetence jsou to především kompetence k řešení problémů a kompetence k učení. Do témat jsou zařazeny fotopříběhy, čtecí a poslechové texty, jejichž prostřednictvím se žáci seznamují se životem svých vrstevníků v jiných zemích. Témata jsou laděna zábavně a zároveň využívají zájmu teenagerů o vážnější společenské otázky. S každou tištěnou učebnicí získáte zdarma interaktivní učebnici Flexibooks, která obsahuje navíc: audia a videa - autentické rozhovory, scénky, videodokumenty, Google Earth videa interaktivní cvičení - kvízy, křížovky, gap-filling testy, pexesa, přiřazování, třídění přidané dokumenty - přepisy poslechů a videonahrávek, přehledy gramatiky, ukázky z FRAUS ilustrovaného školního a studijního slovníku, řešení ke cvičením odkazy do dalších učebnic (angličtina pro základní školy a víceletá gymnázia) Your Space je čtyřdílný soubor učebnic určený pro výuku angličtiny na druhém stupni základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. 

 S každou tištěnou učebnicí získáte zdarma interaktivní učebnici Flexibooks, která obsahuje navíc:

audia a videa - autentické rozhovory, scénky, videodokumenty, Google Earth videa interaktivní cvičení - kvízy, křížovky, gap-filling testy, pexesa, přiřazování, třídění přidané dokumenty - přepisy poslechů a videonahrávek, přehledy gramatiky, ukázky z FRAUS ilustrovaného školního a studijního slovníku, řešení ke cvičením odkazy do dalších učebnic

Podtitul: Angličtina pro základní školy a víceletá gymnáziaAutor: Julia Starr Keddle; Martyn Hobbs; Helena WdowyczynováRok vydání: 2014Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7489-014-7Počet stran: 128Rozměry: 297,0 x 210,0 x 0,0 Přepracované vydání Your Space přizpůsobené pro Českou republiku.. Témata: domov, rodina, denní program a volný čas, škola, země a národnosti, Evropa Gramatické jevy: slovesa be, have got, can, must, imperativ, přítomný prostý čas, přítomný průběhový čas; vazba there is/are, množné číslo, much/many/any, přivlastňovací zájmena, osobní zájmena v předmětovém pádě, frekvenční příslovce, předložky Další dovednosti: zápis slovíček, asociogr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.