Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Write It Right!

Učebnice/Odborná literatura

Write It Right!

Hodnocení: 1x
  • 4

Angličtina v praxi. Kurz je určen uživatelům angličtiny s předchozí znalostí tohoto jazyka na úrovni B1 a svou strukturou se snaží vyhovět co nejširšímu okruhu uživatelů. Je využitelný ve výuce angličtiny na obchodních akademiích a v řadě dalších středoškolských, ale i vysokoškolských studijních oborů; může posloužit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Write It Right!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Write It Right! koupíte i tady

Specifikace Write It Right!

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 247 Kč

Moderní pohled na anglickou obchodní korespondenci. I v době, kdy se komunikace jako taková stále více přesouvá z oblasti „klasických" komunikačních kanálů do sféry elektronické a multimediální, existují procesy a situace, ve kterých se bez zmíněných klasických prostředků neobejdeme. Jednou z těchto oblastí je obchodní komunikace, kde stále platí „littera scripta manet", čili „co je psáno, to je dáno"; navíc je známo, že formálně nekorektní » ... a dál?

Produkt Write It Right!

Write It Right! - parametry

Název produktu: Write It Right!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 468 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Angličtina v praxi. Kurz je určen uživatelům angličtiny s předchozí znalostí tohoto jazyka na úrovni B1 a svou strukturou se snaží vyhovět co nejširšímu okruhu uživatelů. Je využitelný ve výuce angličtiny na obchodních akademiích a v řadě dalších středoškolských, ale i vysokoškolských studijních oborů; může posloužit i jako doplňkový materiál studentům VOŠ zaměřených na obchodní administrativu, správní agendy a další podobné oblasti. V profesní oblasti jej ocení nejen zaměstnanci firem a institucí, jejichž podstatnou částí náplně práce je právě korespondence se zahraničními obchodními či profesními partnery, ale i střední a vyšší manažerský personál, komunikující se svými zahraničními protějšky většinou prostřednictvím elektronických korespondenčních prostředků. Učebnice rovněž reflektuje skutečnost, že se vstupem ČR do Evropské unie došlo kromě expanze našeho ekonomického prostoru také k rozšíření nových agend, které je třeba zvládnout pro zajištění plnohodnotného prosazení a konkurenceschopnosti v rámci společného evropského trhu i mimo něj. Publikace: Write It Right! UČ + CD. Moderní pohled na anglickou obchodní korespondenci. I v době, kdy

se komunikace jako taková stále více přesouvá z oblasti

„klasických" komunikačních kanálů do sféry elektronické a

multimediální, existují procesy a situace, ve kterých se bez

zmíněných klasických prostředků neobejdeme. Jednou z těchto oblastí

je obchodní komunikace, kde stále platí „littera scripta manet",

čili „co je psáno, to je dáno"; navíc je známo, že formálně

nekorektní obchodní dopis může zhatit spolupráci dříve, než vůbec

začala. Proto uvádíme na učebnicový trh tento nový titul anglické

obchodní korespondence...více informací. On-line podpora: Klíč

ke cvičením Ukázka z CD ke stažení: Track 07 -

Unit 5, Exercise C5 (MP3, 3:06 min.) Rozcestník CD (JPG)Seznam CD

nahrávek (JPG) Publikace: Write It Right! UČ + CD. Modulový projekt Angličtina v praxi je určen jak pro jazykovou přípravu profesionálů z praxe, tak studentům středních odborných škol a dalších vzdělávacích zařízení s odpovídajícím zaměřením. Tato publikace je nadstavbovým prvkem projektu a zabývá se anglickou obchodní korespondencí. Autor: neuveden; (anglická obchodní korespondence : B1-B2 : učebnice s vkládaným CD extra) Anglická obchodní korespondenceFRAUSKniha, angličtina, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.