MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Stavebnice » Ostatní z kategorie stavebnice » Srovnání cen Woody Kubus Pohádky 4x5

Ostatní z kategorie stavebnice

Woody Kubus Pohádky 4x5

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8591864902477

Dětské kostky (kubus) jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52252
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Woody Kubus Pohádky 4x5

Specifikace Woody Kubus Pohádky 4x5

Kategorie Ostatní z kategorie stavebnice
Výrobce Woody
Nejnižší cena 236 Kč

Kostky se šesti různými obrázky! Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků. Dřevěné dětské obrázkové kostky (kubusy) s malovanými obrázky. Děti mohou pomocí kostek stavět drobné stavby a věže. Hrana kostky je 4 cm. Podporuje koordinaci, motoriku a fantazii dítěte. Doporučeno pro děti od 3 let. Dřevěné hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká » ... a dál?

Produkt Woody Kubus Pohádky 4x5

Woody Kubus Pohádky 4x5 - parametry

Název produktu: Woody Kubus Pohádky 4x5
Výrobce: Woody
Minimální cena: 236 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 144 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dětské kostky (kubus) jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.Kostky zabaví malé i velké děti, které rády zapojí do hraní své rodiče.Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměry balení (š v h): 25,5 x 20,8 x 4cmRozměr hračky/kostky (š v h): 4 x 4 x 4cmPoček kostek: 20ksMateriál: dřevoHračka je vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 kus hračky.-as--js- Dřevěné hračky - Dřevěné obrázkové kostkyRozměr: 20,2x17x4 cm Věk: 3+  Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků. Rozměr: 20,2 x 17 x 4 cm Věk: 3+ Certifikát: Safe Toys WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.Materiál: dřevoRozměry krabice (balení): 26 x 21 x 4 cm


Přidat recenzi pro Woody Kubus Pohádky 4x5

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Woody Pískoviště dřevěné

Woody Pískoviště dřevěné

Máte malé děti nebo vnoučata a ještě nemáte na zahradě pískoviště? Stále hledáte to pravé, které bude praktické, stylové a nenaruší přírodní ráz vaší zahrady? Již nehledejte, dřevěné pískoviště Woody je pro vás to pravé! Pískoviště má tvar pravidelného »

od 800 Kč

v 6 obchodech

Woody Kuchyňský ostrov - Wendy

Woody Kuchyňský ostrov - Wendy

****Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství. Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Věk: 3+ . Rozměr výrobku je : 78 x 105 x 33,5 cm Vyška pracovní plochy: 55 cm.Dřevěná kuchyňka v »

od 2 144 Kč

v 6 obchodech

Woody Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

Woody Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na »

od 586 Kč

v 7 obchodech

Woody Magnetická mapa EVROPY, společenská hra 3 v 1, ČJ

Woody Magnetická mapa EVROPY, společenská hra 3 v 1, ČJ

Mapa - doporučený věk od 3 let. Skvělá didaktická hračka oblíbené značky Woody pomůže dětem zorientovat se v zeměpise Evropy, a ještě si k tomu užít spoustu zábavy. Magnetická mapa Evropy 3 v 1 v designu od českých návrhářů v sobě ukrývá nástěnné puzzle, »

od 579 Kč

v 5 obchodech

Woody Magnetická mapa Evropy, společenská hra 3 v 1 v AJ

Woody Magnetická mapa Evropy, společenská hra 3 v 1 v AJ

***Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit dítě vnímat Evropu jako celek plný zajímavostí. Design a kresby pocházejí od českých designerů.Návod ke hře: Poskládejte jednotlivé dílky mapy na správná místa, položte vše na »

od 559 Kč

v 6 obchodech

Woody Zahradní domino

Woody Zahradní domino

***Velké dřevěné dominové kameny jsou určeny dětem pro hru na zahradě i v dětském pokojíku. Hráči si rozdají 5-7 kamenů, zbytek zůstane v talonu. Začíná majitel nejvyšší hodnoty: 6-6. Další hráč přikládá svůj kámen. Může ho přiložit na obě strany »

od 356 Kč

v 6 obchodech

Woody Muzikální set A

Woody Muzikální set A

Hudební hračka pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Máte doma malého hudebníka a pokličky mu už nestačí? Pořiďte mu Woody Muzikální set. Tento set obsahuje nástroje z různých skupin, ať už bicí, rytmické, perkusní nebo idiofonní. Děti zajisté ocení »

od 353 Kč

v 6 obchodech

Woody Víceúčelový kalendář - AJ verze

Woody Víceúčelový kalendář - AJ verze

Dřevěný víceúčelový kalendář s hodinami v angličtině je hračkou, se kterou se dítě naučí názvy měsíců v roce, dnů v týdnu, roční období, počasí a hlavně se seznámí s hodinami a to ve dvanácti i dvacetičtyř hodinovém formátu. Vše je v anglickém »

od 329 Kč

v 5 obchodech

Woody Noemova archa

Woody Noemova archa

Noemova archa Woody se zvířátky a postavičkami, je velmi praktická dřevěná hračka, která děti seznámí se starým biblickým příběhem. Současně rozvíjí jejich motoriku, děti se totiž rovněž učí rozpoznávat tvary jednotlivých zvířátek. Hračka je přitom »

od 251 Kč

v 7 obchodech

Woody počítadlo rám

Woody počítadlo rám

Dřevěné počítadlo v červeném rámu. Na 10 tyčkách je navlečeno celkem 100 ks kuliček, které jsou roztříděné po pěti. Hračka je výbornou pomůčkou pro děti, které se začínají učit počítat. Asiaté například využívají tuto starou techniku při výuce v »

od 249 Kč

ve 4 obchodech

Co kam patří - Krtek

Co kam patří - Krtek

Doporučený věk od (let): 1 Počet dílů: 36 Krásná dřevěná vkládačka s motivem oblíbených pohádkových postaviček z Krtečka. Podle prvního obrázku dítě určí, na jaký řádek patří jednotlivé kartičky. Hra učí dítě soustředění, logickému uvažování a »

od 239 Kč

v 5 obchodech

Puzzle - velké

Puzzle - velké

V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné. Učí děti základním pojmům, zvířátkům, dopravním prostředkům atd. Dřevěné puzzle mohou být i zvukové nebo »

od 229 Kč

v 9 obchodech

Woody Puzzle Číslice masivní na desce

Woody Puzzle Číslice masivní na desce

***Dítě vkládá číslice do správných výseků. Může skládat a procvičovat i jednoduché matematické příklady. Vhodné pro předškoláky.Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Česká značka »

od 229 Kč

ve 4 obchodech

Woody Puzzle na desce Vývoj žáby

Woody Puzzle na desce Vývoj žáby

Seznam se s vývojem žáby! Nová forma edukativní zábavy. Vývojové puzzle je nejen nevšední dřevěnou hračkou, ale i výbornou učební pomůckou. Puzzle se skládá ze čtyř obrázků, z nichž každý zobrazuje jedno vývojové stádium žáby. Každá vrstva má jiný obrázek »

od 160 Kč

ve 3 obchodech

Woody Tabule ABC s písmeny, s rolí papíru a kelímky

Woody Tabule ABC s písmeny, s rolí papíru a kelímky

Oboustranná tabule na dřevěné rozkládací konstrukci, nabízí dětem plochu pro kreativní činnost. Na magnetické ploše se mohou seznamovat s písmeny a sestavovat je do jednoduchých slov. Na druhé straně si mohou z horní části tabul natáhnout papír a »

od 1 159 Kč

ve 4 obchodech

Woody Kostky - Karla

Woody Kostky - Karla

Dřevěná stavebnice Woody Karla s 200 dílky dovolí vašim dětem postavit vše, co je jen napadne. Jejich fantazii se meze nekladou. Stavte s nimi domečky, hrady, města, království, pevnosti, nejrůznější stroje. Zábavná stavebnice se stane zábavou pro celou »

od 689 Kč

ve 3 obchodech

Woody Magnetická tabulka se zvířátky, oboustranná

Woody Magnetická tabulka se zvířátky, oboustranná

Magnetická tabule - doporučený věk od 3 let. Malá dřevěná krabička od Woody v sobě ukrývá mnoho podnětů k zábavě a tvoření, u kterého děti nejen dlouho vydrží, ale budou se k měnu i rády vracet. Víčko krabičky je oboustranná tabulka, která z jedné strany »

od 369 Kč

ve 3 obchodech

Woody Létací čáp 90 cm

Woody Létací čáp 90 cm

WOODY Létací čáp - velký je krásná dekorace do dětského pokoje. Létající čáp je vyroben z masivního dřeva. Po zatažení za šňúrku se ladně houpe a mává křídlyČeská značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a »

od 361 Kč

ve 4 obchodech

Woody Věž Sammy se zvířátky

Woody Věž Sammy se zvířátky

***Napínavá hra pro celou rodinu. Hráči hází kostkou. Každé kolo postupně vytahují z věže hrací kameny s tím zvířátkem, které jim padne na hrací kostce. Kámen, který vytáhnou, položí navrch věže tak, aby věž nespadla. Obtížnější variantou je verze, kdy »

od 339 Kč

ve 3 obchodech

Miva Voják s bubnem 221-1

Miva Voják s bubnem 221-1

Tahací hračka vhodná od 12 měsíců. Dřevěné hračky jsou klasika: připomínají nám bezstarostné okamžiky raného dětství. Jejich kouzlo spočívá v jednoduchosti a kvalitním provedení, díky kterému vydrží věky. Dřevěné hračky jsou klasika: připomínají nám »

od 259 Kč

ve 2 obchodech

Woody Kubus 3x3 Zvířátka v barvách

Woody Kubus 3x3 Zvířátka v barvách

Dřevěné kostky jsou tradiční obrázkovou skládačkou. Tato varianta devíti kostek byla vyvinuta speciálně pro nejmenší děti, kterým při skládání obrázků významně pomůže i jednobarevné pozadí, které je u každého obrázku jiné. Každý z devíti obrázků se »

od 212 Kč

ve 3 obchodech

Miva Tahací dřevěná housenka 811-3

Miva Tahací dřevěná housenka 811-3

Tahací hračka vhodná od 12 měsíců. Dřevěné hračky jsou klasika: připomínají nám bezstarostné okamžiky raného dětství. Jejich kouzlo spočívá v jednoduchosti a kvalitním provedení, díky kterému vydrží věky. Dřevěné hračky jsou klasika: připomínají nám »

od 209 Kč

ve 3 obchodech

Woody Tamburína kamarádi - růžová

Woody Tamburína kamarádi - růžová

Tamburína patří mezi perkusní nástroje. Jedná se o bicí jednoblanný membranofon, který je tvořen dřevěným bubínkem po jehož obvodu se nachází rolničky. Používá se hlavně v italské lidové, romské a perské hudbě.| Věk: 3+ | Průměr: 15 cm| Dětská tamburína »

od 180 Kč

ve 3 obchodech

Woody Provlékadlo - Jablko s červíkem

Woody Provlékadlo - Jablko s červíkem

Veselá provlékací dřevěná didaktická hra, která podporuje manuální zručnost a připravuje děti na skutečné šití. Dítě provléká červíka uchyceného na tkaničce děravým jablkem a tím cíleně cvičí jemnou motoriku.Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i »

od 180 Kč

ve 3 obchodech

Woody Skládací vláček se šroubem

Woody Skládací vláček se šroubem

Vláček pro kluky, vhodné od 1,5 roku . S krásně zpracovaným vláčkem Woody se vaše ratolest skvěle zabaví a bude s novým vozidlem brázdit celý byt. Kromě cestování nabízí dřevěný vláček malému strojvedoucímu i jiné aktivity, které musí prozkoumat. Na »

od 175 Kč

ve 3 obchodech

Woody Přilož kam co patří malé (3x6) Žirafa Suzie

Woody Přilož kam co patří malé (3x6) Žirafa Suzie

Princip hry spočívá v tom, že dítě přiřazuje k hromadnému obrázku pět dalších k němu logicky následujících obrázků. Vynikající pomůcka na rozvoj logického myšlení dítěte. Hra procvičuje bystrost a schopnost dětí soustředit se. Na začátek řádku patří vždy »

od 139 Kč

ve 3 obchodech

Woody Úklidový vozík

Woody Úklidový vozík

Dřevěná hračka pro holky, vhodné od 3 let . Úklidový vozík Woody je velmi praktická dřevěná hračka, která naučí děti uklízet po sobě i svých domácích mazlíčcích. Děti se skvěle zabaví a seznámí se s veškerým úklidovým příslušenstvím. Součástí vozíku je »

od 818 Kč

ve 2 obchodech

Woody Magnetická tabulka s ABC na stůl

Woody Magnetická tabulka s ABC na stůl

Oboustranná stolní tabule. Z jedné strany černá plocha pro psaní křídami, z druhé bílá magnetická plocha pro psaní fixou. V balení najdete velké množství magnetických písmen, čísel i znaků pro nácvik skládání slov i jednoduchých matematických příkladů, »

od 359 Kč

ve 2 obchodech

Woody Provlékadlo - Sýr s myškou

Woody Provlékadlo - Sýr s myškou

Veselá provlékací dřevěná didaktická hra, která podporuje manuální zručnost a připravuje děti na skutečné šití. Dítě provléká myšku uchycenou na tkaničce děravým sýrem a tím cíleně cvičí jemnou motoriku.Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i »

od 189 Kč

ve 2 obchodech

Woody Připrav si svůj hamburger

Woody Připrav si svůj hamburger

Připrav pro své kamarády nebo pro rodiče bohatou svačinku! Kombinace materiálů dřevo,filc zajistí Vašim dětem bezpečné hraní. Sada pro přípravu hamburgerů obsahuje kromě 2 půlek housky i velké množství ingrediencí, z kterých může být svačinka vytvořena: »

od 180 Kč

ve 2 obchodech

Woody Věž Tower Tony

Woody Věž Tower Tony

Jak moc jsi šikovný? Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Prohrává ten hráč, »

od 149 Kč

ve 2 obchodech

Woody Oboustranné puzzle Lidské tělo chlapec anglicky

Woody Oboustranné puzzle Lidské tělo chlapec anglicky

Dřevěné puzzle s motivem lidského těla. Edukativní puzzle, které seznamuje se stavbou lidského těla a lidských orgánů. Dvanáctidílkové puzzle s chlapcem, které má na rubu jednotlivých dílků vyznačeny lidské orgány. Dílky vložíte do podkladového obrázku, »

od 146 Kč

ve 2 obchodech

Woody Počítadlo překlápěcí s příklady

Woody Počítadlo překlápěcí s příklady

Počítadlo - doporučený věk od 3 let. Počítadlo Woody je skvělým pomocníkem pro děti, které se jeho prostřednictvím mohou učit počítat. Obsahuje 10 drátěných konstrukcí a na každé z nich je přesně tolik korálků, kolik znázorňuje číslice pod ní. Počítadlo »

od 499 Kč

v 1 obchodě

Woody Flétna - barevná

Woody Flétna - barevná

Tato funkční barevná dřevěná flétna je vhodná pro děti i začátečníky. Zobcová flétna rozvíjí rytmické cítění u dětí, kdy se nebojí vyjádřit své pocity pomocí hudby. Díky hře na zobcovou flétnu se děti naučí také správnému dýchání. V neposlední řadě je »

od 259 Kč

v 1 obchodě

Woody Puzzle Červená karkulka

Woody Puzzle Červená karkulka

Klasické zámkové puzzle umístěné ve dřevěném rámu. Puzzle je navrženo tak, aby se snadno skládalo i malým dětem. Nenaleznete zde např. stejné dílky s plochou trávy či nebe, které jsou pro malé děti špatně identifikovatelné. Na každém dílku je zobrazena »

od 209 Kč

v 1 obchodě

Woody Výhybka X

Woody Výhybka X

Sada dvou kusů výhybek k vláčkodráhám Woody. Části jsou vyrobeny ze dřeva nejvyšší kvality. Koleje jsou kompatibilní i s jinými dřevěnými vláčkodráhami. Balení obsahuje 2 oboustranně frézované dřevěné výhybky - 1ks se třemi kolíčky a 1ks s jedním »

od 189 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.