Bino Farma magnetická tabulka s puzzlemi
Bino Farma magnetická tabulka s puzzlemi

1. Nejprodávanější
Bino Farma magnetická tabulka s puzzlemi

od 259 Kč
Dřevěná krabička plná zvířátek z farmy, které si děti pomocí magnetku mohou přikládat na magnetickou plošku a vytvářet si obrázky na toto téma. Magnetické puzzle můžete libovolně skládat a vytvářet popletené obrázky, které děti musí poskládat správně. Tabulku otočte a můžete na ní malovat křídou obrázky. Sada obsahuje: magnetické obrázky,  magnetickou tabulku, křídy, fix a houbičku. magnetické obrázky, křídy, fix, houbička, oboustranná tabulka …
Pinkorblue.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
284 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Bino Farma magnetická tabulka s puzzlemi
Výrobce: Bino
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 435 Kč
Ušetříte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Dřevěná krabička plná zvířátek z farmy, které si děti pomocí magnetku mohou přikládat na magnetickou plošku a vytvářet si obrázky na toto téma. Magnetické puzzle můžete libovolně skládat a vytvářet popletené obrázky, které děti musí poskládat správně. Tabulku otočte a můžete na ní malovat křídou obrázky.

Sada obsahuje: magnetické obrázky,  magnetickou tabulku, křídy, fix a houbičku.

  • magnetické obrázky, křídy, fix,
  • houbička, oboustranná tabulka

Kupte dětem magnetická zvířátka!

Vhodné pro děti od 3 let Počet dílů: 102 Materiál: dřevo, magnet, plast Rozměr balení: 30 x 3,5 x 23,5 cm

Puzzle pro holky i kluky, 102 ks dílků v balení, materiál: dřevo, vhodné od 3 let . Zábavná dětská hra v dřevěné krabičce podporuje rozvoj tvořivosti. Pomocí magnetických obrázků mohou děti na magnetické tabulce vytvářet různé motivy z farmářského prostředí. Seznamte své děti se vším, co obnáší život na farmě. Nejen, že se pobaví, kromě toho budou nevědomky pracovat na rozvoji své tvořivosti a představivosti. Inteligentní dětská hra sestává z dřevěné krabičky a množství magnetických obrázků, jimiž mohou na magnetické tabulce vytvářet různé motivy z farmářského prostředí. A to ještě není všechno - tabulka je totiž oboustranná! Na její druhou stranu můžete kreslit křídami. Vhodné pro děti od 3 let. Klíčové vlastnostiZábavná a poučná hraRozvoj dětské kreativity a představivostiGarance kvality značkou BinoSoučástí balení je dřevěná krabička, magnetické obrázky a magnetická tabulkaMagnetická tabulka je oboustranná - na druhou stranu lze kreslit křídami102 dílků Rozměry balení: 30,5x23,5x3,5 cmVěk: 3+ Bino magnetická tabulka s puzzlemi 102ks - farma Zábavná a tvořivá hra pro děti v dřevěné krabičce na téma farma. Balení obsahuje magnetické obrázky, ze kterých si dle návodu můžeš vytvářet různé obrázky na magnetické tabulce. Tabule je oboustranná. Z druhé strany můžeš kreslit křídami. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří například různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětské hudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a večerníčkové motivy, které si zamiluje každé dítě.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.