Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení. 2., aktualizované a rozšířené vydání - Petr Lavický. Čtenáři se do rukou dostává vyčerpávající přehled rozhodnutí a stanovisek týkajících se institutu bezdůvodného obohacení. Je sestaven tak, aby čtenáři poskytl ucelenou představu o rozhodovací činnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 696 Kč

PŘEHLED JUDIKATURY VE VĚCECH BEZDŮVODNÉHO OBOHACENÍ - Kolektiv z kategorie Knihy | Odborná literatura od Neznámé nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický

Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení - Petr Lavický
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 696 Kč
Maximální cena: 902 Kč
Ušetríte až: 206 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení. 2., aktualizované a rozšířené vydání - Petr Lavický. Čtenáři se do rukou dostává vyčerpávající přehled rozhodnutí a stanovisek týkajících se institutu bezdůvodného obohacení. Je sestaven tak, aby čtenáři poskytl ucelenou představu o rozhodovací činnosti soudů týkající se tohoto institutu. Přehled je tématicky rozdělen podle úpravy obsažené v občanském zákoníku a zákoníku práce, věnuje se plnění vyživovací povinnosti za jiného podle zákona o rodině a bezdůvodnému obohacení vzniklému v souvislosti se služebním poměrem příslušníků Policie ČR; obsahuje dále judikaturu týkající se otázek promlčení a procesních aspektům bezdůvodného obohacení. Promyšlené členění publikace umožňuje čtenáři snadné nalezení potřebné judikatury; k tomuto účelu slouží i věcný rejstřík a rejstřík právních předpisů. Lze předpokládat, že řada právních názorů vyslovených v judikátech zařazených v tomto přehledu bude přiměřeně použitelná i po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku. Publikace: Přehled judikatury ve věcech bezdůvodného obohacení. 2., aktualizované a rozšířené vydání - Petr Lavický. Přehled judikatury z oblasti bezdůvodného obohacení shrnuje rozhodnutí a stanoviska týkající se tohoto institutu, pocházející především od Nejvyššího soudu ČSSR, Nejvyššího soudu ČSR, Nejvyššího soudu SSR a Nejvyššího soudu ČR.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.