Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po...

Učebnice/Odborná literatura

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod podniku a jeho části. - Dědič Jan;Lasák Jan. Tato publikace poskytuje čtenářům ucelený přehled o rozhodovací praxi soudů v oblasti přeměn obchodních společností a prodeje podniku a jeho části. V části věnované přeměnám obchodních společnostní jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 382 Kč

Publikace: Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod podniku a jeho části. - Dědič Jan;Lasák Jan. Tato publikace poskytuje čtenářům ucelený přehled o rozhodovací praxi soudů v oblasti přeměn obchodních společností a prodeje podniku a jeho části. V části věnované přeměnám obchodních společnostní jsou uveřejněna rozhodnutí týkající se nepřípustnosti přeměny, doručování, rozhodnutí o přeměnách, práva na dorovnání při přeměnách, vypořádání při přeměnách, právním nástupnictví, výměně podílů, dobré víry » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po...

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po... - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod po...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod podniku a jeho části. - Dědič Jan;Lasák Jan. Tato publikace poskytuje čtenářům ucelený přehled o rozhodovací praxi soudů v oblasti přeměn obchodních společností a prodeje podniku a jeho části. V části věnované přeměnám obchodních společnostní jsou uveřejněna rozhodnutí týkající se nepřípustnosti přeměny, doručování, rozhodnutí o přeměnách, práva na dorovnání při přeměnách, vypořádání při přeměnách, právním nástupnictví, výměně podílů, dobré víry při přeměnách, ochraně věřitelů, neplatnosti přeměny aj. V části věnované převodu podniku je publikována zejména judikatura věnovaná smluvním typům, korporačním omezením převodu podniku, účinnosti smlouvy o prodeji podniku a neplatnosti smlouvy. Publikace: Přehled judikatury Přeměny obchodních společností. Převod podniku a jeho části. - Dědič Jan;Lasák Jan.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.