Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše

Knihy osobnosti a fakta

William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání - William L. Shirer. Vznik a pád Třetí říše Williama L. Shirera představuje klasické dějiny nacistického Německa. Hitlerův režim a jeho vlastní život nalezly svůj epilog uprostřed ohořelých rozvalin Berlína dvanáct let poté, kdy přišel k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vznik a pád třetí říše ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše koupíte i tady

Specifikace William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 188 Kč

Vznik a pád Třetí říše Williama L. Shirera představuje klasické dějiny nacistického Německa. Hitlerův režim a jeho vlastní život nalezly svůj epilog uprostřed ohořelých rozvalin Berlína dvanáct let po ... a dál?

Produkt William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše

William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše - parametry

Název produktu: William L. Shirer: Vznik a pád třetí říše / Vzestup a pád Třetí říše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 496 Kč
Ušetríte až: 308 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání - William L. Shirer. Vznik a pád Třetí říše Williama L. Shirera představuje klasické dějiny nacistického Německa. Hitlerův režim a jeho vlastní život nalezly svůj epilog uprostřed ohořelých rozvalin Berlína dvanáct let poté, kdy přišel k moci. V tomto krátkém období zlověstný Hitlerův duch a ideologie zbavená morálky odlidštila mnoho Němců a roznítila strašlivý konflikt druhé světové války. William L. Shirer měl výjimečné postavení, odkud mohl pozorovat nacistické Německo. Jako dopisovatel v Berlíně byl svědkem mnoha událostí, jež sám popsal. Slyšel projevy Hitlera v Říšském sněmu v den zahájení války a referoval o sílícím pronásledování německých Židů. Po válce se zúčastnil norimberských procesů a získal zvláštní souhlas nahlédnout do všech přejatých německých dokumentů. Pro Vznik a pád Třetí říše spojuje v sobě důkladnost pohledu vynikajícího reportéra se směrodatnými studiemi talentovaného historika. Již první vydání knihy Vznik a pád Třetí říše se stalo mezinárodním bestsellerem. Význam této dokonalé zprávy Williama L. Shirera vydané ve zkrácené verzi, zdůrazňuje a doplňuje téměř 400 pečlivě vybraných fotografií. Bohatství dokumentárního materiálu zvyšuje hodnotu knihy jako základní četby všech, kteří jsou fascinování touto neklidnou dobou. Publikace: Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání - William L. Shirer. Vznik a pád třetí říše nv. - Historie Hitlerovského Německa - NAŠE VOJSKO - Jazyk: CZ - ISBN: 978-80-206-1078-2 - Kniha William L. ShirerHistorie Hitlerovského NěmeckaNAŠE VOJSKOKniha, čeština, 252 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.