Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil

Učebnice/Odborná literatura

Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil - Werner Maser. Autor se na rozdíl od běžných biografických publikací o Hitlerovi pouští do hlubší psychologické analýzy „Vůdcovy“ osobnosti a zaměřuje se zejména na způsob Hitlerova vedení a řízení. Tímto novým přístupem vnáší autor do historického bádání nový impuls a nový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil koupíte i tady

Specifikace Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Jakým způsobem vedl Hitler své podřízené? Co stálo za jeho úspěchy a neúspěchy? Jaké dopady měly jeho rozhodnutí a způsoby řízení na konkrétní historické události? To pod drobnohledem zkoumá a prostřednictvím pozoruhodné analýzy Hitlerovy osobnosti a jeho metod popisuje kniha prof. Wernera Masera, jež byla přeložena do více než 50 jazyků. (tak vedl a řídil) ... a dál?

Produkt Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil

Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil - parametry

Název produktu: Werner Maser: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil - Werner Maser. Autor se na rozdíl od běžných biografických publikací o Hitlerovi

pouští do hlubší psychologické analýzy „Vůdcovy“ osobnosti a

zaměřuje se zejména na způsob Hitlerova vedení a řízení. Tímto

novým přístupem vnáší autor do historického bádání nový impuls a

nový úhel pohledu a na základě četných dokumentů a svědectví

popisuje Hitlerovy vlohy k vůdcovství, jeho způsob rozhodování,

velení a řízení, které konfrontuje s konkrétními dějinnými

událostmi. Poukazuje na Hitlerovu trvalou nerozhodnost, jeho obavy

ze smělých činů a strach z jasných rozkazů, které pak staví do

kontrastu s jeho obrovskou přesvědčovací silou a uměním sugestivně

přemluvit druhé lidi. Nastiňuje Hitlerovu až perverzní posedlost

vlastním posláním a výjimečností vlastní osoby a pozastavuje se též

nad mýtem „Vůdce“, a to nikoliv jako nad pojmem stvořeným „lidem“,

ale jako nad šablonou, již se snažil po dvě desetiletí sám Hitler

naplnit.

Autor se jako první pouští do studie Hitlerovy až legendární

sugestivní síly, která z něj vyzařovala, jíž podlehlo tolik lidí a

která přivedla Třetí říši ke kolapsu. Publikace: Adolf Hitler - Tak vedl a řídil - Werner Maser. Jakým způsobem vedl Hitler své podřízené? Co stálo za jeho úspěchy a neúspěchy? Jaké dopady měly jeho rozhodnutí a způsoby řízení na konkrétní historické události? To pod drobnohledem zkoumá a prostřednictvím pozoruhodné analýzy Hitlerovy osobnosti a jeho metod popisuje kniha prof. Wernera Masera, jež byla přeložena do více než 50 jazyků. Autor se na rozdíl od běžných biografických publikací o Hitlerovi pouští do hlubší psychologické analýzy „Vůdcovy“ osobnosti a zaměřuje se zejména na způsob Hitlerova vedení a řízení. Tímto novým přístupem vnáší autor do historického bádání nový impuls a nový úhel pohledu a na základě četných dokumentů a svědectví popisuje Hitlerovy vlohy k vůdcovství, jeho způsob rozhodování, velení a řízení, které konfrontuje s konkrétními dějinnými událostmi. Poukazuje na Hitlerovu trvalou nerozhodnost, jeho obavy ze smělých činů a strach z jasných rozkazů, které pak staví do kontrastu s jeho obrovskou přesvědčovací silou a uměním sugestivně přemluvit druhé lidi. Podtitul: Skryté manipulaceAutor: Werner MaserRok vydání: 2014Vazba: Pevná bez přebalu leskláISBN: 978-80-247-4654-8Počet stran: 400Rozměry: 248,0 x 175,0 x 8,0 Werner Maser, jehož životopis Hitlera byl přeložen do více než 50 jazyků, zkoumá v tomto zvláštním pojednání Hitlerův styl vedení a řízení. Ve své věcné analýze, zahrnující individuální psychologické prvky, dochází k poznatkům, které poskytují nové podněty pro historické bádání. Na podkladě četných dokumentů a svědeckých výpovědí ukazuje, jak se stal Hitler Vůdcem, jak skutečně řídil a jak byly prováděny jeho „vůdcovské rozkazy“.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.