Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu

Knihy naučná literatura

W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu

Hodnocení: 2x
  • 4

Umění vytvořit si svrchovaný tržní prostor a vyřadit tak konkurenty ze hryDotisk 1. vydání Kniha W. Chana Kima a Renée Mauborgneové Strategie modrého oceánu, vystavuje pochybám vše, co bylo až dosud považováno za předpoklad strategického podnikatelského úspěchu. Mezinárodní bestseller, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Strategie modrého oceánu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu koupíte i tady

Specifikace W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 327 Kč

Kniha W. Chana Kima a Renée Mauborgneové Strategie modrého oceánu, jejíž české vydání s podtitulem Umění vytvořit si svrchovaný tržní prostor a vyřadit tak konkurenty ze hry připravilo nakladatelství Management Press (váz., 240 str., doporučená cena 390 Kč, z angl. orig. knihu přeložila Irena Grusová), vystavuje pochybám vše, co bylo až dosud považováno za předpoklad strategického podnikatelského úspěchu. Mezinárodní bestseller, který vyšel již v 32 jazycích, na současnou vypjatou konkurenční situaci reaguje tak, » ... a dál?

Produkt W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu

W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu - parametry

Název produktu: W. Chan Kim, Renée Mauborgne: Strategie modrého oceánu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 327 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Umění vytvořit si svrchovaný tržní prostor a vyřadit tak konkurenty ze hryDotisk 1. vydání Kniha W. Chana Kima a Renée Mauborgneové Strategie modrého oceánu, vystavuje pochybám vše, co bylo až dosud považováno za předpoklad strategického podnikatelského úspěchu. Mezinárodní bestseller, který vyšel již v 41 jazycích a jehož se prodalo již více než 2 milióny výtisků, na současnou vypjatou konkurenční situaci reaguje tak, že přináší pragmatickou a názornou metodologii hodnotových inovací, které jsou klíčovým prvkem vytváření „modrých oceánů“ nových a výlučných tržních příležitostí. „Firmy – ve snaze o dosažení udržitelného a ziskového růstu – se tradičně pouštějí do neúprosných konkurenčních střetů – do přímé konfrontace s konkurenty,“ říkají autoři. „Bojují o dosažení konkurenční výhody, svádějí bitvy o tržní podíl, usilují o to, aby vynikly, aby se něčím odlišily od svých konkurentů.“ Výsledkem takového přístupu jsou v dnešních podmínkách, kdy jednotlivá odvětví jsou doslova přeplněna konkurenty a kdy jejich nabídka vysoko převyšuje poptávku, „rudé oceány“, v jejichž „krvavých“ vodách mezi sebou tito soupeři zápasí o neustále se zmenšující ziskový potenciál, přičemž jejich nabídky jsou si v důsledku intenzivního „benchmarkingu“ stále podobnější a podobnější. Autoři dokazují, že ačkoli většina firem se vrhá do „rudých oceánů“ líté konkurence, pravděpodobnost, že by jim taková strategie mohla zajistit budoucí ziskový růst, je dnes stále menší a menší. Vycházejí přitom z důkladného studia více než 150 „strategických tahů“, k nimž došlo během více než sta let ve třiceti různých podnikatelských odvětvích. Dokazují, že základem úspěchu vůdčích firem zítřka nebudou vítězné střety s konkurenty, ale vytváření „modrých oceánů“ svrchovaného tržního prostoru zralého pro další růst. Takové strategické tahy – autoři je označují jako „hodnotové inovace“ – vytvářejí skokové přírůstky hodnoty jak pro firmu, tak i pro její zákazníky, vyřazují konkurenty ze hry a podněcují a uvolňují novou poptávku. Kniha Strategie modrého oceánu ale především přináší systematický přístup, jenž ve svých důsledcích umožňuje minimalizovat význam konkurenčních firem a odkázat je do „postavení mimo hru“. V knize, která od základu mění tradiční pohled na strategii, autoři předkládají zkušeností prověřené systémové rámce, analytické nástroje a praktické principy, umožňující úspěšné zformulování a realizaci strategií modrého oceánu – úspěšné vytváření a využívání „modrých oceánů“ příležitostí. Kniha W. Chana Kima a Renée Mauborgneové, která fakticky  převrací tradiční myšlenkové pojetí strategie, tak načrtává spolehlivou mapu „nové smělé cesty k budoucím podnikatelským vítězstvím“. Co v knize najdete Diagnostické nástroje k určení strategického profilu (hodnotové křivky) firmy, jejích konkurentů a odvětví její působnosti + popis parametrů dobré strategie.Vysvětlení originální koncepce ho


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.