Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák

Hodnocení: 1x
  • 4

Skriptum Energetika - návody k výpočtům je rozděleno do osmi částí. První část obsahuje přehled hlavních symbolů a jednotek. Druhá část se zabývá problematikou spalování. Jsou v ní definovány základní pojmy a výpočtové vztahy a příklady v ní uvedené pokrývají poměrně širokou problematiku od přepočtů výhřevnosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 249 Kč

Skriptum Energetika - návody k výpočtům je rozděleno do osmi částí. První část obsahuje přehled hlavních symbolů a jednotek. Druhá část se zabývá problematikou spalování. Jsou v ní definovány základní pojmy a výpočtové vztahy a příklady v ní uvedené pokrývají poměrně širokou problematiku od přepočtů výhřevnosti a spalného tepla, výpočtů součinitele přebytku vzduchu, výpočtů teploty kondenzace (rosného bodu), k výpočtům mezí zápalnosti, rychlosti a teploty hoření. V úvodu třetí části jsou definovány základní pojmy » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák

Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skriptum Energetika - návody k výpočtům je rozděleno do osmi částí. První část obsahuje přehled hlavních symbolů a jednotek. Druhá část se zabývá problematikou spalování. Jsou v ní definovány základní pojmy a výpočtové vztahy a příklady v ní uvedené pokrývají poměrně širokou problematiku od přepočtů výhřevnosti a spalného tepla, výpočtů součinitele přebytku vzduchu, výpočtů teploty kondenzace (rosného bodu), k výpočtům mezí zápalnosti, rychlosti a teploty hoření. V úvodu třetí části jsou definovány základní pojmy z oblasti technické termodynamiky vody a vodní páry. Příklady v této části jsou zaměřeny na použití Mollierova diagramu, který je součástí přílohy ke skriptu a dále na použití tabulek vody a vodní páry, které jsou uvedeny v závěrečné osmé části. V dalších částech této kapitoly je možno si procvičit výpočty týkající se přeměny tepla v práci. Pozornost je věnována Clausius-Rankinovu cyklu a jeho technické realizaci, ztrátám a zvyšování účinnosti přeměny tepla v práci. Čtvrtá část skripta

je vyčleněna pro výpočty exergie. Pátá část se týká bilančních výpočtů a obsahuje dva vzorové příklady - výpočet bilance energetického parního generátoru a výpočet bilance odsiřovacího elektrárenského zařízení. V šesté části jsou uvedeny základní definice a výpočtové vztahy pro výpočty chladících zařízení, určených k chlazení na nízké teploty. Sedmá část je věnována příkladům z úpravy vody použitím měničů iontů. Příklady v této části jsou orientovány jednak na výpočty vlastních ionexových stanic a jednak se týkají vlastních technologických operací které s provozem ionexových filtrů souvisí. Tabulky obsažené v osmé části jsou nezbytnou součástí skripta. Energetika: Návody k výpočtům - Jan Macák od authora Jan Macák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.