Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol.

Knihy

Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Skripta Desalinační a separační metody v úpravě vody se zabývají především separací iontových součástí vody pomocí chemických a fyzikálně-chemických metod. Jsou zmíněny procesy destilace, srážení, cementace, elektrolytického vylučování kovů, sorpce, iontové výměny a membránové procesy. Hlavní pozornost je věnována ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 546 Kč

Skripta Desalinační a separační metody v úpravě vody se zabývají především separací iontových součástí vody pomocí chemických a fyzikálně-chemických metod. Jsou zmíněny procesy destilace, srážení, cementace, elektrolytického vylučování kovů, sorpce, iontové výměny a membránové procesy. Hlavní pozornost je věnována iontové výměně a membránovým procesům. Skripta jsou určena nejen studentům předmětu Speciální separační metody v úpravě vody, který je vyučován na Ústavu energetiky VŠCHT Praha, ale i studentům » ... a dál?

Produkt Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol.

Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol. - parametry

Název produktu: Vydavatelství VŠCHT Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 546 Kč
Maximální cena: 546 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skripta Desalinační a separační metody v úpravě vody se zabývají především separací iontových součástí vody pomocí chemických a fyzikálně-chemických metod. Jsou zmíněny procesy destilace, srážení, cementace, elektrolytického vylučování kovů, sorpce, iontové výměny a membránové procesy. Hlavní pozornost je věnována iontové výměně a membránovým procesům. Skripta jsou určena nejen studentům předmětu Speciální separační metody v úpravě vody, který je vyučován na Ústavu energetiky VŠCHT Praha, ale i studentům souvisejících oborů z jiných ústavů a zájemcům z praxe. Desalinační a separační metody v úpravě vody - Luděk Jelínek a kol. od authora Luděk Jelínek a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.