Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci

Knihy pro děti a mládež

Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak správně koupat novorozence? Na všechny otázky odpoví Eva Kiedroňová a její publikace Jak se rodí vodníčci. Rady a informace ohledně koupání nejmenších dětí jsou často protichůdné a rozporuplné. Proto rodiče od koupání novorozenců a malých kojenců mnohdy zcela odradí. Teď dostanete odpovědi na všechny časté otázky pečlivě utříděné a smysluplně podložené. Dozvíte se, jaká je správná teplota vzduchu i vody, zda koupat, nebo sprchovat a jak dlouho smí dítě být ve vodě. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Jaké má kniha
Jak se rodí vodníčci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci koupíte i tady

Specifikace Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 423 Kč

Jak se rodí vodníčci 1. díl - Eva Kiedroňová Informace, které se týkají koupání novorozenců a malých kojenců, jsou v jednotlivých publikacích, časopisech, různých médiích i mezi lidmi velmi rozporuplné. Rodiče pak váhají, zda vůbec nebo jak často mají své dítě koupat, v kterou denní dobu a v které části bytu. Zvažují, zda nejlépe koupat v kyblíku, ve vaně, v dětské vaničce nebo jenom sprchovat. Často si nejsou jisti, jakou teplotu by měla mít místnost, jakou voda ke koupání a jak dlouho může být dítě ve vodě. » ... a dál?

Produkt Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci

Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci - parametry

Název produktu: Eva Kiedroňová: Jak se rodí vodníčci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 423 Kč
Maximální cena: 546 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak se rodí vodníčci 1. díl - Kiedroňová Eva Informace, které se týkají koupání novorozenců a malých kojenců, jsou v jednotlivých publikacích, časopisech, různých médiích i mezi lidmi velmi rozporuplné. Rodiče pak váhají, zda vůbec nebo jak často mají své dítě koupat, v kterou denní dobu a v které části bytu. Zvažují, zda nejlépe koupat v kyblíku, ve vaně, v dětské vaničce nebo jenom sprchovat. Často si nejsou jisti, jakou teplotu by měla mít místnost, jakou voda ke koupání a jak dlouho může být dítě ve vodě. Přemýšlejí, jak nejlépe při koupeli postupovat, v jaké poloze a jakým způsobem by měli dítě mydlit, jakým způsobem by měli ošetřovat genitál. Hledají ideální řešení, jak pokožku dítěte po koupání nejlépe osušit a ošetřit. Uvažují, čím a jakým způsobem čistit oči, nosík, ouška a pupík. Ptají se, jak dítě nejlépe držet při vkládání do vody, hrách s dítětem, při oplachování či vyjímání z vaničky. Dotazují se, jaké používat pomůcky, hry a písničky nebo co dělat v případě, kdy dítě při koupání pláče. Odpovědi na všechny tyto otázky včetně smysluplného odůvodnění jsou popsány v této publikaci Jak se rodí vodníčci I. - Hravé "plavání" od narození doma ve vaně, sprše, kyblíku i při společné koupeli. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Těhotenství a porod od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

JAK SE RODÍ VODNÍČCI 1.díl - Eva Kiedroňová. Tato kniha pojednává o plavání s novorozenci a kojenci v domácích podmínkách a je to třetí kniha v pořadí. Autorka považuje za skutečně nejdůležitější úkol rodičů co nejdříve se naučit s novorozencem správně manipulovat v souladu s jeho potřebami a psychomotorickou vyspělostí. Proto jako první vydala publikace "Něžná náruč rodičů", kterou je nejlépe prostudovat ještě před narozením dítěte. Poté doporučuje získat informace o možnostech psychomotorického rozvoje dítěte hrou v průběhu celého dne prostřednictvím publikace "Rozvíjej se, děťátko...". Teprve po získání těchto nejdůležitějších informací považuje za ideální využít k rozvoji dítěte také vodní prostředí, na které je nejlépe adaptováno dítě ihned po narození. Zdravý vývoj dítěte je proto nejlépe podpořit pravidelným koupáním nejdříve doma v dětské vaničce, velké vaně, při společné koupeli, ve sprše i kyblíku.

Jak se rodí vodníčci - 1. díl", obsahuje navíc brožurku a DVD. V knize najdete také kupon se slevou 300 Kč na kurzy plavání v Baby clubu Kenny a kupon na Tymiánový krém z Justu.

Kniha se může stát i Vašim věrným pomocníkem při péči o Vaše miminko.Barva: Dle obrázku


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.