Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová

Knihy

vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Kryon – Najdi cestu k sobě pojednává o dění na Zemi a dává čtenáři nový pohled na svět kolem nás očima magnetické lásky. Pomáhá najít pochopení v situacích, které člověk vnímá, ale kde je s rozumem v koncích. Kniha se dotýká duše člověka, jeho nitra a umožňuje mu otevřít srdce a překonat překážky, které jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová koupíte i tady

Specifikace vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 360 Kč

Včetně 3 energetických cvičení a 13 channelingových meditací Kniha „Kryon – Najdi cestu k sobě“ pojednává o dění na Zemi a dává čtenáři nový pohled na svět kolem nás očima magnetické lásky. Pomáhá na ... a dál?

Produkt vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová

vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová - parametry

Název produktu: vydavateľ neuvedený Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 360 Kč
Maximální cena: 380 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Kryon – Najdi cestu k sobě pojednává o dění na Zemi a dává čtenáři nový pohled na svět kolem nás očima magnetické lásky. Pomáhá najít pochopení v situacích, které člověk vnímá, ale kde je s rozumem v koncích. Kniha se dotýká duše člověka, jeho nitra a umožňuje mu otevřít srdce a překonat překážky, které jeho cestu provází. Věnuje se i závěru roku 2012 a vrací se k událostem, které mu v historii a především v Atlantidě předcházely. Poutavě vysvětluje,´jak si každý člověk vytváří situace ve svém životě i svůj život sám a jak život každého jednotlivce ovlivňuje lidstvo jako celek. „Já jsem Kryon z magnetické služby a přináším vám všem na Zemi vláhu magnetické lásky. Já jsem Kryon – ten, který od vysoké rady světla přijal poslání pomáhat svými energiemi vzestupu zde na Zemi. V těchto měsících bytosti z celého Universa pozorují nastávající vzestup energií v této části vesmíru. V této knize vám perem Markety Selinijana přináším odpovědi a porozumění vzestupu i událostí, které mu předcházely.

Touto knihou vám předávám pochopení vašeho vlastního života a pomohu vám přijmout vaše vlastní poslání v tomto životě zde na Zemi. Kryon“ Kniha je doplněna řadou silných meditačních cvičení, kdy je vliv energie vnímán již při čtení textu i pro laického čtenáře. Člověk se tak poprvé dostává do vědomého kontaktu s energií, kterou byl dosud nevědomky provázen. Čtením se dostává do kontaktu se svou duší, kterou začíná vnímat a začíná s ní komunikovat. Ukazuje čtenáři, jak se stát člověkem s mediálními schopnostmi, které má každý jedinec, jen u něj zatím nebyly probuzeny. Věřím, že se vám bude líbit, protože mnoho jejích návodů je předáno prostřednictvím channelingu přímo z Pramene a některé z nich nebyly dosud nikdy publikovány. S láskou a s přáním příjemného, zážitky naplněného čtení Marketa Selinijana. Kryon - Marketa Selinijana Stejskalová od authora Marketa Selinijana Stejskalová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz2017. Včetně 3 energetických cvičení a 13 channel


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.