Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet

Knihy

VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet

Hodnocení: 1x
  • 4

- Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy České republiky. - V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85961

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 340 Kč

- Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy České republiky. - V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v posledních letech. - Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný věcný rejstřík. - Jednotlivé kapitoly jsou » ... a dál?

Produkt VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet

VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet - parametry

Název produktu: VOX Daňový systém ČR 2012-Komplet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 340 Kč
Maximální cena: 471 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek, grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy České republiky. - V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v posledních letech. - Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný věcný rejstřík. - Jednotlivé kapitoly jsou doplněny klíčovými slovy, která budou užitečnou pomůckou pro závěrečné opakování. Publikace je určena pro studium daňového systému ČR v prvních ročnících vysokých škol ekonomického i právního zaměření a je již několik let neoddělitelnou pomůckou pro všechny, kteří se postupně začínají připravovat na zkoušky daňových poradců. Pod citlivým pedagogickým vedením si s učebnicí jistě poradí i studenti středních odborných škol a vyšších odborných škol ekonomického zaměření. Zejména pro ně je

učebnice logicky rozdělena do relativně krátkých subkapitol. Text je dále členěn pomocí marginálií tak, aby byl co nejpřehlednější a umožňoval další rozdělení látky pro jednotlivé vyučovací hodiny. Kniha je také vhodná pro vzdělávání dospělých v rámci rekvalifikačních kurzů, podnikového vzdělávání a pro všechny, kteří se chtějí něco více dozvědět o našem daňovém systému. Doplnění výukového systému o cvičebnici a další didaktické materiály činí učebnici přístupnější také pro kombinované a distanční formy studia. Daňový systém ČR 2012 - Alena Vančurová, Lenka Láchová od authora Alena Vančurová, Lenka Láchová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 11. aktualizované vydání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.