Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010

Knihy

VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Daňový systém ČR 2010 vychází v nakladatelství 1. VOX a.s. již podesáté. Po dvouleté odmlce se opět dostává na knižní trh, a to v aktualizované verzi reagující na stav našeho daňového systému na konci února roku 2010. Během uplynulých dvou let náš daňový systém doznal rozsáhlých změn. Snahou autorek bylo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010 koupíte i tady

Specifikace VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 394 Kč

Publikace Daňový systém ČR 2010 vychází v nakladatelství 1. VOX a.s. již podesáté. Po dvouleté odmlce se opět dostává na knižní trh, a to v aktualizované verzi reagující na stav našeho daňového systém ... a dál?

Produkt VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010

VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010 - parametry

Název produktu: VOX DAŇOVÝ SYSTÉM ČR 2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 394 Kč
Maximální cena: 446 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Daňový systém ČR 2010 vychází v nakladatelství 1. VOX a.s. již podesáté.

Po dvouleté odmlce se opět dostává na knižní trh, a to v aktualizované verzi reagující na stav našeho daňového systému na konci února roku 2010.

Během uplynulých dvou let náš daňový systém doznal rozsáhlých změn. Snahou autorek bylo vytvořit učební pomůcku, která čtenářům umožní proniknout do fungování jednotlivých daní i daňového systému jako celku. Větší důraz je kladen na zobecnění a srozumitelnost textu. Publikace umožní čtenáři i určitý nadhled.

Obě autorky již po mnoho let vyučují zdanění na vysoké škole, a jsou tedy schopny podat obsah tak, aby byl přístupný i pro laiky.

Přehledně zpracovaná publikace obsahuje celou řadu schémat, tabulek a grafů a ilustrativních příkladů pro snadnější pochopení stále komplikovanější daňové soustavy České republiky.

V knize jsou vysvětleny daňové pojmy, které se v daňovém právu a daňové politice využívají, a to i ty, které se začaly používat až v posledních letech.

Autorky formou odkazů upozorňují na logické souvislosti mezi prvky jednotlivých daní a pro snadnější orientaci připojily také podrobný rejstřík. Publikace je určena především všem daňovým subjektům, ať již poplatníkům či plátcům daní, které se chtějí zorientovat v nové právní úpravě daňového procesu přijaté zákonem č. 280/2009 Sb., daňový řád, jímž je nahrazena původní úprava správy daní, zákon č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků, platná od roku 1992. Publikace však poslouží i při nezbytném přeškolení pracovníků správců daní na novou zákonnou úpravu. Správci daně jsou nejen finanční úřady a finanční ředitelství, ale i celní orgány, orgány obcí, krajů a další správní orgány, jakož i ostatní státní orgány, např. soudy. Tento orientační průvodce usnadní práci s textem všech 265 paragrafů, které tento nový zákon přináší, zejména potom těm, kteří již se v minulosti správou daní zabývali. Rovněž pro ně bude přínosem upozornění na zásadní změny v této oblasti, které by neměly zůstat přehlédnuty. Daňový systém ČR 2010 - Alena Vančurová, Lenka Láchová od authora Alena Vančurová, Lenka Láchová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé

ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.