Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly

Próza - beletrie

VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Šifra podle kabaly - Nathan Erez;Doris Silbermanová. Tento izraelský thriller skloubil dva zdánlivě nesouvisející prvky: sérii záhadných vražd a luštění starobylých kabalistických textů a jejich skrytého, mystického významu. Jeruzalémský profesor, odborník na staré hebrejské rukopisy, dostane záhadnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 148 Kč

Tento izraelský thriller skloubil dva zdánlivě nesouvisející prvky: sérii záhadných vražd a luštění starobylých kabalistických textů a jejich skrytého, mystického významu. Jeruzalémský profesor, o ... a dál?

Produkt VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly

VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly - parametry

Název produktu: VOLVOX GLOBATOR Šifra podle kabaly
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 384 Kč
Ušetríte až: 236 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Šifra podle kabaly - Nathan Erez;Doris Silbermanová. Tento izraelský thriller skloubil dva zdánlivě nesouvisející prvky: sérii záhadných vražd a luštění starobylých kabalistických textů a jejich skrytého, mystického významu. Jeruzalémský profesor, odborník na staré hebrejské rukopisy, dostane záhadnou nabídku, která jej postupně přivede na tři různé světadíly. Zaplete se do sítě vražd a tajemných hádanek. Rychle však pochopí, že musí využít svých znalostí kabaly a rozluštit tajuplné hebrejské rukopisy. Pokud to nezvládne, budou ohroženy životy mnoha lidí, včetně jeho vlastní rodiny. Tento děj je protkán poutavými popisy mnoha různých dobytí města Jeruzaléma. Jejich důležitost pro celý děj vyjde najevo až v samém závěru knihy. Šifra podle kabaly je vzrušující a svižná kniha. Jakmile ji jednou rozečtete, nebudete ji moct odložit - tak je její struktura jedinečná a téma (tajná nauka Kabaly) poutavé. Překvapivé rozřešení celého dramatu se nese v duchu kabalistických prvků a splétá celek v jeden magický obraz, před kterým čtenář stane bez dechu. Knihu napsala Dorit Silbermanová ve spolupráci s kabalistou Nathanem Erezem, který úzkostlivě tají svou pravou identitu. Dorit Silbermanová je autorkou sedmnácti knih, mezi nimi i sbírky krátkých povídek, řady románů, dvou knížek pro děti i výzkumných prací a vědeckých publikací. Dr. Silbermanová přednáší literaturu na nejvýznamnějších izraelských univerzitách. Za svou práci získala četná ocenění a účastnila se mnoha mezinárodních seminářů. Z angličtiny přeložil Karel Štern. Publikace: Šifra podle kabaly - Nathan Erez;Doris Silbermanová. Autor knihy Silbermanová Dorit, Erez Nathan,Vydavateľstvo Volvox Globator


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.