Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost

Knihy

Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost

Hodnocení: 1x
  • 4

Možnost, skutečnost, nutnost – Příspěvky k modální propedeutice - Vojtěch Kolman. Sborník soustřeďuje čtyři původní a tři přeložené práce s úmyslem zmapovat základní problémové oblasti analýzy modálního diskurzu. Rozbor všedního užití slov jako „možný“ a „nutný“ v jeho rozmanitosti je klíčem k řešení otázky toho, co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 77 Kč

Autoři příspěvků, kteří pracují v oblasti filosofie, logiky, matematiky a estetiky, se snaží předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnohém předbíhající svou dobu. Připojen je první český překlad Bolzanova článku o trojrozměrnosti prostoru a překlady Patočkových bolzanovských rukopisů. (příspěvky k modální propedeutice) ... a dál?

Produkt Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost

Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost - parametry

Název produktu: Vojtěch Kolman: Možnost, skutečnost, nutnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Možnost, skutečnost, nutnost – Příspěvky k modální propedeutice - Vojtěch Kolman. Sborník soustřeďuje čtyři původní a tři přeložené práce s úmyslem zmapovat základní problémové oblasti analýzy modálního diskurzu. Rozbor všedního užití slov jako „možný“ a „nutný“ v jeho rozmanitosti je klíčem k řešení otázky toho, co znamená, říkáme-li o něčem, že je to možné (nutné).. Ačkoli výběr textů nemůže zapřít kriticko-analytické zaměření editora, škála probíraných témat sahá od jazykově-analytických přes čistě formální, technické až po modálně-realistická, což dělá z knihy vhodný doplněk výuky modální části logiky. Možnost, skutečnost, nutnost – Příspěvky k modální propedeutice - Vojtěch Kolman od nakladatelství Filosofia v kategorii Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autoři příspěvků, kteří pracují v oblasti filosofie, logiky, matematiky a estetiky, se snaží předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnohém předbíhající svou dobu. Připojen je první český překlad Bolzanova článku o trojrozměrnosti prostoru a překlady Patočkových bolzanovských rukopisů. (příspěvky k modální propedeutice) Autor knihy Kateřina Trlifajová, Vydavatelstvo Filosofia,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.