Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vlastivěda pro 4. ročník

Učebnice/Odborná literatura

Vlastivěda pro 4. ročník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vlastivěda pro 4.ročník základní školy - Člověk a jeho svět - neuveden. Nově zpracovaná učebnice je v souladu s RVP. I tak si ale zachovává standardní strukturu klasické učebnice, na které jsou školy od našeho nakladatelství zvyklé. Učebnice zpracovává část učiva z oblasti ČLOVĚK A JEHO SVĚT – tematické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vlastivěda pro 4. ročník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastivěda pro 4. ročník koupíte i tady

Specifikace Vlastivěda pro 4. ročník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 96 Kč

Nově zpracovaná učebnice Vlastivěda pro 4. ročník základní školy je v souladu s RVP. I tak si ale zachovává standardní strukturu klasické učebnice, na které jsou školy od našeho nakladatelství zvyklé. ... a dál?

Produkt Vlastivěda pro 4. ročník

Vlastivěda pro 4. ročník - parametry

Název produktu: Vlastivěda pro 4. ročník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vlastivěda pro 4.ročník základní školy - Člověk a jeho svět - neuveden. Nově zpracovaná učebnice je v souladu s RVP. I tak si ale zachovává standardní strukturu klasické učebnice, na které jsou školy od našeho nakladatelství zvyklé. Učebnice zpracovává část učiva z oblasti ČLOVĚK A JEHO SVĚT – tematické okruhy Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás a Lidé a čas. Je tedy rozčleněna do tří základních částí a dále do dílčích kapitol. Graficky a didakticky jsou stránky rozdělené na dvě části, postranní barevný pruh obsahuje zajímavosti a rozšiřující učivo, v hlavní ploše stránky je šedým podtiskem zvýrazněno základní učivo. Text základního učiva doplňují otázky, úkoly a shrnutí (A CO JE DŮLEŽITÉ?) za každou kapitolou. Na konci učebnice je vědomostní a sebehodnotící test, jeho výsledky jsou uvedeny na rubu titulního listu učebnice. V závěru učebnice je složená a pevně všitá velká mapa České republiky, aby měli žáci základní kartografi cký materiál vždy po ruce. Mapa je zjednodušená, konstruovaná výhradně pro využití ve vlastivědě. Cílem bylo, aby byla mapa přehledná a neobsahovala informace, které jsou pro tento věk žáka a tento obsah učiva nadbytečné. Pracovní sešit rozšiřuje samostatné aktivity žáka, obsahuje úkoly nad rámec tradiční standardní učebnice. Publikace: Vlastivěda pro 4.ročník základní školy - Člověk a jeho svět - neuveden. Člověk a jeho světSPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 112 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.