Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vlastivěda 4-5 pro základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Vlastivěda 4-5 pro základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Vlastivěda pro 4. a 5. ročník základní školy - Metodická příručka - neuveden Příručka je maximálně vstřícným, detailně propracovaným pomocníkem pro učitele tak složitě integrovaného předmětu, jakým je právě vlastivěda. Nabízí úvod do metodiky vlastivědy, věnuje se jednotlivým složkám učiva (dějepisná, zeměpisná, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastivěda 4-5 pro základní školy koupíte i tady

Specifikace Vlastivěda 4-5 pro základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 87 Kč

Metodická příručka je doplňkem pro práci učitele s radou učebnic a pracovních sešitů vlastivědy pro 4. a 5. ročník ZŠ. Pro každý ročník je určena jedna učebnice a jeden pracovní sešit. Všechny mají schvalovací doložky MŠMT. Učebnice s pracovními sešity tvoří součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací oblast ČLOVĚK A JEHO SVĚT na 1. stupni ZŠ (prvouka, vlastivěda, přírodověda). (metodická příručka : místo, kde žijeme, lidé kolem nás, lidé a čas) ... a dál?

Produkt Vlastivěda 4-5 pro základní školy

Vlastivěda 4-5 pro základní školy - parametry

Název produktu: Vlastivěda 4-5 pro základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 116 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vlastivěda pro 4. a 5. ročník základní školy - Metodická příručka - neuveden Příručka je maximálně vstřícným, detailně propracovaným pomocníkem pro učitele tak složitě integrovaného předmětu, jakým je právě vlastivěda. Nabízí úvod do metodiky vlastivědy, věnuje se jednotlivým složkám učiva (dějepisná, zeměpisná, občanskovýchovná část), ukazuje, jak směřovat děti k aktivní práci s informacemi, předkládá návrh na tematický a časový plán v obou ročnících. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Vlastivěda | 4. třída od SPN - pedagogické nakladatelství a.s. naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Metodická příručka je doplňkem pro práci učitele s radou učebnic a pracovních sešitů vlastivědy pro 4. a 5. ročník ZŠ. Pro každý ročník je určena jedna učebnice a jeden pracovní sešit. Všechny mají schvalovací doložky MŠMT. Učebnice s pracovními sešity tvoří součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací oblast ČLOVĚK A JEHO SVĚT na 1. stupni ZŠ (prvouka, vlastivěda, přírodověda).

Podtitul: Metodická příručkaRok vydání: 2013Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7235-479-5Počet stran: 144Rozměry: 205,0 x 145,0 x 9,0 Nově zpracovaný komplet učebnic a  pracovních sešitů využívá výklad učiva a úkoly, jejichž základ byl v prvním vydání učebnic. Pracuje s požadavky tematických okruhů Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás a Lidé a čas pro 2. období, jak je formuluje vzdělávací oblast Člověk a jeho svět v rámci RVP. Učivo je zpracováno od jednoduššího k složitějšímu v souladu s vývojem žáka, nikoli pouze tematicky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.