MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Próza - beletrie

Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788024364827

Zločin na Bezdězu - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška. Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují. Tajemný zločin pomáhají řešit jako obvykle panoš Ota a velitel Diviš a své si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239

Jaké má kniha
Zločin na Bezdězu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Čerstvá hodnocení Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

  • 4

Jája86, 25. listopadu 2015

Tak si pomalu začínám dělat obavy o rytíře a sloužící za dob Oldřicha z Chlumu. Trošku si připadám jako v Midsomeru, za chvilku budou všichni mrtví :-). Děj strašně komplikovaný, zamotaný a závěr? nelze považovat za závěr. Škoda, nicméně se moc těším na další pokračování :-).


Specifikace Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 256 Kč

Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují. Tajemný zločin pomáhají řešit jako obvykle panoš Ota a velitel Diviš a své si křešení pří .. ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 286 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Zločin na Bezdězu - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška. Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují. Tajemný zločin pomáhají řešit jako obvykle panoš Ota a velitel Diviš a své si křešení pří- padu řekne i Ludmila z Vartemberka. I když případ zpočátku vypadá jasně, rychle se komplikuje a sám Oldřich z Chlumu je překvapený, jakou zlobu může skrývat lidská duše. Zločin na Bezdězu - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zatím poslední, dvacátý příběh z cyklu Hříšní lídé království českého Zločin na Bezdězu zasadil autor  Vlastimil Vondruška na hrad Bezděz, kde je správcem  královský prokurátor Oldřich z Chlumu. Při komplikovaném a záhadném zločinu mu jako vždy pomáhají jeho pomocníci, panoš Ota ze Zástřizlí a velitel hradní posádky Diviš. Přestože zpočátku se zdá, že případ je jednoduchý a bude vyřešen rychle, lidská zloba a nevraživost všechny zaskočí.  


Recenze Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

Jája86, 25. listopadu 2015Tak si pomalu začínám dělat obavy o rytíře a sloužící za dob Oldřicha z Chlumu. Trošku si připadám jako v Midsomeru, za chvilku budou všichni mrtví :-). Děj strašně komplikovaný, zamotaný a závěr? nelze považovat za závěr. Škoda, nicméně se moc těším na další pokračování :-).
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Vlastimil Vondruška: Zločin na Bezdězu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.