Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Králův dluh

Próza - beletrie

Vlastimil Vondruška: Králův dluh

Hodnocení: 1x
  • 4

Králův dluh - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška. Píše se rok 1266 a český král Přemysl II. Otakar podporuje slabého císaře Richarda Cornwallského. Za to obdrží úřad, který spravuje císařovo jmění na východ od Rýna, a vzápětí se s jeho tichým souhlasem zmocní Chebska. Tamní měšťané s tím nesouhlasí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91146
skladem

Jaké má kniha
Králův dluh
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Vlastimil Vondruška: Králův dluh

  • 4

Andy71, 27. listopadu 2015

Pan Vondruška si zaslouží obdiv, že stále přichází na nové možnosti zločinů, které tým vyšetřovatelů v čele s Oldřichem z Chlumu neomylně objasní. I když se po tolika knihách už dá předvídat, jak se děj bude odehrávat, přesto příběh zaujme a dobře se čte.


Specifikace Vlastimil Vondruška: Králův dluh

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Píše se rok 1266 a český král Přemysl II. Otakar podporuje slabého císaře Richarda Cornwallského. Za to obdrží úřad, který spravuje císařovo jmění na východ od Rýna, a vzápětí se s jeho tichým souhlasem zmocní Chebska. Historické krimi. ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Králův dluh

Vlastimil Vondruška: Králův dluh - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Králův dluh
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Králův dluh - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška. Píše se rok 1266 a český král Přemysl II. Otakar podporuje slabého císaře Richarda Cornwallského. Za to obdrží úřad, který spravuje císařovo jmění na východ od Rýna, a vzápětí se s jeho tichým souhlasem zmocní Chebska. Tamní měšťané s tím nesouhlasí, ale nemají sílu, aby tomu zabránili. Vzápětí se vytasí s listinou, podle které půjčilo jejich město Cheb českému králi Václavovi I. obrovské množství peněz a tyto peníze jim České království stále dluží. Správce královské pokladnice si však pamatuje, že dluh byl splacen a existuje o tom příslušná listina. Jenže nikdo ji nedokáže najít a vzápětí kdosi správce královské pokladnice zavraždí. Český král volí řešení, které považuje za nejrozumnější ? povolá správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu. Králův dluh - Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška od nakladatelství v kategorii Beletrie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.