Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)

Knihy

Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) - neuveden. Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) koupíte i tady

Specifikace Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 29 Kč

Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikac ... a dál?

Produkt Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)

Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) - parametry

Název produktu: Vlasta Švejdová: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 63 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) - neuveden. Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. Cvičebnice se uplatní jak ve škole, tak při domácím procvičování, využijí je jak učitelé, tak rodiče, kteří chtějí či potřebují zajistit kvalitní znalosti žáků. Každá cvičebnice je opatřena klíčem správných řešení. Publikace: Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) - neuveden. Procvičujeme si ... Psaní y/ý - Český jazyk ve 2. ročníku ZŠ - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez Vlasta ŠvejdováČeský jazyk ve 2. ročníku ZŠSPN-pedagogické nakladatelství 2004Kniha, čeština, 36 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.