Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika

Próza - beletrie

Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika - Vladimíra Sůvová. Rodinná kronika zahrnuje osudy několika generací selského rodu z Podkrkonoší od počátku dvacátého století až po osmdesátá léta s využitím jedinečnosti reálných osudů, jež tvoří základ románu, kde se autorce podařilo vytvořit literárně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika koupíte i tady

Specifikace Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 171 Kč

Rodinná kronika autorky zahrnuje osudy několika generací selského rodu z Podkrkonoší od počátku dvacátého století až po osmdesátá léta s využitím jedinečnosti reálných osudů, jež tvoří základ románu, se autorce podařilo vytvořit literárně hodnotné typy. Hlavními postavami románu jsou ženy trpící i milující, těžce se vyrovnávající s tíhou života, ale nikdy neklesající, předávající svým generačním nástupkyním (a nyní i čtenářům) neokázalé poselství o životě prožitém v souladu s vlastním svědomím, o důvěrném vztahu k » ... a dál?

Produkt Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika

Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika - parametry

Název produktu: Vladimíra Sůvová: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika - Vladimíra Sůvová. Rodinná kronika zahrnuje osudy několika generací selského rodu z Podkrkonoší od počátku dvacátého století až po osmdesátá léta s využitím jedinečnosti reálných osudů, jež tvoří základ románu, kde se autorce podařilo vytvořit literárně hodnotné typy. Hlavními postavami románu jsou ženy trpící i milující, těžce se vyrovnávající s tíhou života, ale nikdy neklesající, předávající svým generačním nástupkyním (a nyní i čtenářům) neokázalé poselství o životě prožitém v souladu s vlastním svědomím, o důvěrném vztahu k blízkým, k zemi, k životu. "Kronika byla psána ve druhé polovině osmdesátých let minulého století především pro paměť rodu. K publikování byla nabídnuta koncem osmdesátých let, ale došlo pouze na malé ukázky v novinách. Dnes už bohužel ti, jimž byla kronika určena, jsou mrtvi. Snad se ale najdou čtenáři, jimž postavy zde vystupující připomenou jejich předky. A snad jim pomůže i jejich životní moudrost: sílu člověk může v každé době, i tak složité, jako je dnešní, čerpat z přírody." Publikace: Čím jsou lidé živi - Podkrkonošská románová kronika - Vladimíra Sůvová. Vladimíra SůvováPodkrkonošská románová kronikaRADIOSERVIS 2013Kniha, čeština, 256 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.