Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole

Učebnice/Odborná literatura

Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole

Hodnocení: 1x
  • 4

Kurikulum předškolní výchovy Anotace: Čtyři úspěšné projekty výchovně vzdělávací práce v předškolním období (Jaro, Léto, Podzim, Zima v mateřské škole), vydávané nyní v ucelené publikaci za výhodnou cenu Obsah: Slovo úvodem 15 Jaro v mateřské škole I. TEORETICKÁ ČÁST Co je to kurikulum Jak chápat kurikulum Podoby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Rok v mateřské škole
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole koupíte i tady

Specifikace Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Čtyři úspěšné projekty výchovně vzdělávací práce v předškolním období (Jaro, Léto, Podzim, Zima v mateřské škole), vydávané nyní v ucelené publikaci za výhodnou cenu. ... a dál?

Produkt Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole

Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole - parametry

Název produktu: Vladimíra Gebhartová, Eva Opravilová: Rok v mateřské škole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 620 Kč
Ušetríte až: 263 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kurikulum předškolní výchovy Anotace: Čtyři úspěšné projekty výchovně vzdělávací práce v předškolním období (Jaro, Léto, Podzim, Zima v mateřské škole), vydávané nyní v ucelené publikaci za výhodnou cenu Obsah: Slovo úvodem 15 Jaro v mateřské škole I. TEORETICKÁ ČÁST Co je to kurikulum Jak chápat kurikulum Podoby kurikula Kurikulum z hlediska výchovně-vzdělávacích potřeb předškolního období Charakteristika jednotlivých potřeb Z historie předškolního kurikula Mateřská škola a současné české kurikulum II. PRAKTICKÁ ČÁST Metodické předznamenání Poznámka k praktické části Toulky předjařím Březen Jestlipak víš? Jak mizí sníh Ranní mrazík Jak přichází jaro Kaluže Čím voní hlína Po zimě Jaro Vrbová píšťalka Tráva O malých zvoničkách První poslové Jak si hrají rackové Linda a linduška Jarní cesta Lidové pořekadlo Návrat Čapí pošta Mláďata Mláďata ve sněhu Čekání Jak jsme měly štěňátka Narodilo se štěně O vlaštovkách a o sojce Květy jara První sněženka Petrklíč Hádanky Jak pampeliška roste Velikonoce Lidové koledy Zajíčkova koleda Mrskut Velikonoční říkání Velikonoční Velikonoční skládačka Kočičky na jaře Duben Jarní Kachňata Housátka Tráva parádnice Jarní rýmování Jaro na sídlišti Červená – stát U rybníka Jak Brčálek slyšel zpívat moře U studánky U studánky U potůčku Květen Máj Na jaře Kaštan Jak pak je to s kaštany O kaštanu, který se trápil Svátek matek Vonička Dopísky do písku Přání Náš poklad Maminky Babička má svátek Kdy je maminka nejkrásnější Co si na jaře zazpíváme a poslechneme Píšťaličko, vyskoč ven! Samá nota Žežulka O bílé sedmikrásce Pískací kornoutek Jak si budeme na jaře hrát Na zahradě Na pasece Kuličky na jaře Kuličky Houpačka Obruč Jak si hraje déšť Kam se chodí klouzat Mokré říkadlo, aby se rostlo Na co si budeme hrát Hraní Co si na jaře zkusíme Proč máme tulipán Na shledanou, tulipáne! Jak zasadili semínko Jak se roste jako z vody Co si na jaře připravíme a uvaříme Lidová říkadla Hrnečku, vař Říkadlo Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort Řeč a hovory nad četbou Šnek Lidová říkadla a hádanky Jak je svět zařízen Jak šumí les Zajíčkovo trápení Byl jednou pohádkový pán, pan POHÁDKA pan Andersen Jaro u nás doma Byl jednou jeden kluk Dům u moře času Babičce Otázky Jak jezdíme domů ze školky Co je správný dárek Co to je proti pomněnkám? léto v mateřské škole I. TEORETICKÁ ČÁST Osobnostně orientovaná předškolní výchova Proměny dětství Cíle předškolní výchovy včera, dnes a zítra Charakteristika současné osobnostně orientované předškolní výchovy Vztah k dítěti Vztah k rodině Vztah mateřské školy k počátečnímu vzdělávání Hra a učení Alternativnost Samostatnost, spontánnost, tvořivost Individualizace II. PRAKTICKÁ ČÁST Letní počasí Červen Třešně Velké malování Dlouhý déšť Prší, prší Řekni mi, lijáku Meteory Kropicí vůz je páv O mráčku a telefonu Duha Voda v mnoha proměnách Kudy běží voda Kampak, vodo, kampak jdeš Letní Kapky Vodní kolíbka U vodníka Divy Proč je voda mokrá Hádanky Neutíkej, potůčku! Jak Vltava filmuje a sluníčko promítá Mo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.