Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění

Hodnocení: 1x
  • 4

Vytváření bezpečných pracovních podmínek pro své zaměstnance je povinností každého zaměstnavatele. Ten je mimo jiné ze zákona povinen vyhledávat a vyhodnocovat rizika, která by mohla jeho zaměstnance ohrozit. Nakladatelství ASPI, a. s., proto vydává publikaci, která tuto poměrně složitou a náročnou problematiku nejen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783
skladem

Jaké má kniha
Podnikání v kultuře a u..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Publikace: Podnikání v kultuře a umění - Vladimír Vojík. Arts managementAutor publikace charakterizuje umění a kulturu jako prostor pro podnikání, který v dalších kapitolách popisuje aparátem neziskového sektoru. Snaží se přiblížit teoretická východiska kultury a podnikání, možný prostor pro aplikaci nástroje řízení - arts management v sektoru, který je značně závislý na místních podmínkách (historických, kulturních, geografických apod.), způsoby získávání dobrovolných příspěvků (fundraising), v závěru » ... a dál?

Produkt Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění

Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění - parametry

Název produktu: Vladimír Vojík: Podnikání v kultuře a umění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vytváření bezpečných pracovních podmínek pro své zaměstnance je povinností každého zaměstnavatele. Ten je mimo jiné ze zákona povinen vyhledávat a vyhodnocovat rizika, která by mohla jeho zaměstnance ohrozit. Nakladatelství ASPI, a. s., proto vydává publikaci, která tuto poměrně složitou a náročnou problematiku nejen objasňuje, ale i na praktických příkladech ukazuje konkrétní postup v praxi, popis metod BOMECH a JBM včetně doprovodné dokumentace. Publikace renomovaného a zkušeného odborníka Tomáše Neugebauera „Vyhledávání a vyhodnocování rizik v praxi“ vychází v edici Bezpečnost práce v praxi, stejně jako Poskytování osobních ochranných pracovních prostředků a ochranných nápojů od téhož autora, která byla vydána koncem 2007. Publikace: Podnikání v kultuře a umění - Vladimír Vojík. Arts managementAutor publikace charakterizuje umění a kulturu jako prostor pro podnikání, který v dalších kapitolách popisuje aparátem neziskového sektoru. Snaží se přiblížit teoretická východiska kultury a podnikání, možný prostor pro aplikaci nástroje řízení - arts management v sektoru, který je značně závislý na místních podmínkách (historických, kulturních, geografických apod.), způsoby získávání dobrovolných příspěvků (fundraising), v závěru pak upozorňuje na možnosti forem státní podpory. Publikace: Podnikání v kultuře a umění - Vladimír Vojík. Vyhledávání a vyhodnocení riz. - ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 96 str. - ISBN: 978-80-7357-356-0 - Kn Tomáš NeugebauerASPI 2008Kniha, čeština, 96 stran Autor knihy Tomáš Neugebauer, Vydavatelstvo ASPI


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.