Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2

Knihy naučná literatura

Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Jaká je medicína na prahu 21. století pohledem dřívějšího lékaře a nynějšího etikoterapeuta? Jaké jsou hranice klasické medicíny a co jí chybí? A co může nabídnout etikoterapie? Od léků a léčebných postupů se dostáváme do příčinné oblasti nemocí, kam může proniknout každý z nás, je-li toho už schopen, nebo s pomocí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2 koupíte i tady

Specifikace Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 191 Kč

Jaká je medicína na prahu 21. století pohledem dřívějšího lékaře a nynějšího etikoterapeuta? Jaké jsou hranice klasické medicíny a co jí chybí? A co může nabídnout etikoterapie? Od léků a léčebných postupů se dostáváme do příčinné oblasti nemocí, kam může proniknout každý z nás, je-li toho už schopen, nebo s pomocí terapeuta. Nemocný sám zná nebo tuší skutečnou příčinu své nemoci a může ji odstranit vlastními morálními a volnými silami. S touto duševně duchovní medicínou pracuje etikoterapie. ... a dál?

Produkt Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2

Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2 - parametry

Název produktu: Vladimír Vogeltanz: Co s doktorem 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jaká je medicína na prahu 21. století pohledem dřívějšího lékaře a nynějšího etikoterapeuta? Jaké jsou hranice klasické medicíny a co jí chybí? A co může nabídnout etikoterapie? Od léků a léčebných postupů se dostáváme do příčinné oblasti nemocí, kam může proniknout každý z nás, je-li toho už schopen, nebo s pomocí terapeuta. Nemocný sám zná nebo tuší skutečnou příčinu své nemoci a může ji odstranit vlastními morálními a volnými silami. S touto duševně duchovní medicínou pracuje etikoterapie. Popis Nejvýznamnějším pokračovatelem etikoterapie uplatněné v praxi je v současné době MUDr. Vladimír Vogeltanz. Vystudoval medicínu na Univerzitě Karlově. Působil jako zástupce primáře nosního, ušního a krčního oddělení nemocnice ve Strakonicích. V roce 1993 ukončil lékařskou praxi a vystoupil z České lékařské komory. Jako jediný u nás začal praktikovat léčebnou metodu Etikoterapie.

Úryvek z úvodu:

Vladimír Vogeltanz nám ze své praxe přibližuje skutečné příběhy klientů. Společně budeme rozkrývat jejich postupné uvědomování se, hledání cesty a smyslu života. Dotkneme se řady konkrétních nemocí - deprese, bulimie, roztroušené sklerózy, křečových žil, rakoviny - i řady neblahých životních postojů. Co je jejich příčinou? Jaké zvyky je zformovaly? Kdo ustavil tyto zvyky a proč je považuje za správné, trvalé a jedině možné - tedy samozřejmé? A co se stane, když etikoterapeut nastolí jiný pohled? Jaké reakce může očekávat? Autor jde ještě dál - jde pod příběhy, aby pojmenoval a zevšeobecnil, co mají společného, co vypovídají o lidské duši. Kniha je svědectvím. Svědectvím o stavu české rodiny a společnosti, kde - ač je proklamována rovnoprávnost mezi muži a ženami - autor jasně vidí a pojmenovává skutečné postavení žen. Ovšem hrdiny jsou i muži, hledající a toužící po poznání a pochopení.

Počet stran: 154

Rozměry: 125 x 205 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také knihu

Co s doktorem - cesta etikoterapie I. díl (Vladimír Vogeltanz).

Další informace o knize Co s doktorem - cesta etikoterapie II. díl naleznete v článcích Cesta etikoterapie - Co s doktorem II. díl a Lékař, léčitel nebo my sami?.

Články MUDr. Vladimíra Vogeltanze: Etikoterapie - úvahy o vznikání nemoci,

Etikoterapie - Léto s etikoterapií na Šumavě a další semináře,

Etikoterapie - léčení morálními silami,

Etikoterapie - hledání podstaty,

Etikoterapie - léčba zvyků,

Etikoterapie - hledání skutečných příčin nemocí,

Etikoterapie aneb Jak uzdravit duši, která ztratila víru,

Etické vztahy - podmínka přežití na Zemi (příspěvek přednesený na mezinárodní konferenci Výchova ke zdraví a kvalita života II.),

Z deníku lékaře lidumila ...,

Příspěvek přednesený na mezinárodní konferenci "Výchova ke zdraví a kvalita života",

Etikoterapie - medicína budoucnosti. Kniha vám pomůže řešit vaše zdravotní a psychické problémy pomocí etikoterapie. Kniha je psána s důrazem na každé slovo. Autor v knize přibližuje skutečné svých klientů, kteří měli problémy s nemocemi, jako jsou bulimie, roztroušená skleróz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.