Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů

Knihy

Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha vychází z definice struktur dopravních systémů na logistických řetězcích jako nositele hmotného toku, který v zásadě zakládá podstatu logistiky jako systém organizace hmotného pohybu v procesu výroby, oběhu a spotřeby. Definuje postavení a funkci dopravy jako intenzifikačního faktoru logistických řetězců a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů koupíte i tady

Specifikace Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 132 Kč

Kniha vychází z definice struktur dopravních systémů na logistických řetězcích jako nositele hmotného toku, který v zásadě zakládá podstatu logistiky jako systém organizace hmotného pohybu v procesu v ... a dál?

Produkt Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů

Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů - parametry

Název produktu: Vladimír Svoboda: Doprava jako součást logistických systémů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 217 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha vychází z definice struktur dopravních systémů na logistických řetězcích jako nositele hmotného toku, který v zásadě zakládá podstatu logistiky jako systém organizace hmotného pohybu v procesu výroby, oběhu a spotřeby. Definuje postavení a funkci dopravy jako intenzifikačního faktoru logistických řetězců a požadavky na kvalitu logistické dopravy. Jsou řešeny přístupy k optimalizaci dopravy v logistických systémech z hlediska nákladů, kvality a podílu na vytváření synergického efektu systému. Přitom se vychází z toho, že logistická doprava není segregovaný systém, ale že je provozována na dopravních sítích společně s ostatní nákladní, ale i osobní dopravou. Proto jsou definovány dopravní sítě a jejich prvky, základní metody zjišťování jejich kapacity (propustnosti), a to v režimech práce deterministickém, stochastickém a za podmínek deterministického chaosu. Centrálními kapitolami jsou popis logistických technologií, založených na dopravě jako nosném fenoménu, metody optimalizace dopravních procesů na logistických řetězcích a systémy na podporu logistické dopravy. Značná pozornost je věnována logistické obsluze území, která kulminuje otázkami metodiky lokace a alokace (veřejných) logistických center s hierarchizovanou strukturou, včetně aplikací city logistiky. Snaží se i o navržení architektury logistického systému ve spojení s obsluhou městských aglomerací v osobní přepravě. Knihu uzavírá kapitola o interakcích logistiky a ekologie s cílem snížení zatížení životního prostředí logistickou dopravou. Vladimír SvobodaRADIX 2006Kniha, čeština, 152 stran Autor knihy Vladimír Svoboda, Vydavatelstvo RADIX


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.