Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Pelc: Místní poplatky

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Pelc: Místní poplatky

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha vychází ve druhém, aktualizovaném vydání a týká se zákona o místních poplatcích a dalších zákonů ve zněních účinných pro rok 2013. Kniha je úplným průvodcem po tématu místních poplatků. Cílem autora bylo vytvořit praktickou příručku, z níž se zájemci dozvědí všechny potřebné informace. Co v knize najdete? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78453

Jaké má kniha
Místní poplatky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Pelc: Místní poplatky koupíte i tady

Specifikace Vladimír Pelc: Místní poplatky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 414 Kč

Kniha je úplným průvodcem po tématu místních poplatků. Cílem autora bylo vytvořit praktickou příručku, z níž se zájemci dozvědí všechny potřebné informace. Co v knize najdete? Jednotlivé místní poplat ... a dál?

Produkt Vladimír Pelc: Místní poplatky

Vladimír Pelc: Místní poplatky - parametry

Název produktu: Vladimír Pelc: Místní poplatky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 414 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha vychází ve druhém, aktualizovaném vydání a týká se zákona o místních poplatcích a dalších zákonů ve zněních účinných pro rok 2013. Kniha je úplným průvodcem po tématu místních poplatků. Cílem autora bylo vytvořit praktickou příručku, z níž se zájemci dozvědí všechny potřebné informace. Co v knize najdete? Jednotlivé místní poplatky, možnosti a způsoby jejich ukládání obcemi a plnění poplatkových povinností právnickými a fyzickými osobami. U každého místního poplatku jsou popsány poplatkové prvky, seznam příslušných právních norem, rozsáhlá judikatura a také oprávnění obcí při správě místních poplatků; příloha obsahuje též metodická sdělení Ministerstva financí ČR a Ministerstva vnitra ČR a stanoviska Úřadu pro ochranu osobních údajů. V závěru některých kapitol jsou citovány části obecně závazných vyhlášek, které jsou chybné; k nim autor připojil vysvětlující komentář. Rovněž se dočkáte odpovědí na časté dotazy ohledně místních poplatků. Publikace je především určena pro právní praxi obcí, neboť se týká jejich oprávnění v sektoru místních poplatků, ale také podnikatelům, živnostníkům a občanům, protože popisuje jejich peněžní i nepeněžní povinnosti. Knihu využijí pracovníci státní správy a samosprávy obcí, jakož i podnikatelé, advokáti, účetní a daňoví specialisté. Kniha vychází ve druhém, aktualizovaném vydání a týká se zákona o místních poplatcích a dalších zákonů ve zněních účinných pro rok 2013. Autor : Vladimír Pelc, Druh sortimentu : Kniha, Místní poplatky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 220 Autor knihy Vladimír Pelc, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.