Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše

Knihy naučná literatura

Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše

Hodnocení: 1x
  • 4

Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše - Vladimír Liška. Ježíš Kristus Nazaretský je jednou z nejvýznamnějších i nejinspirativnějších osobností světových dějin. Mesiáš, Spasitel lidstva, Boží syn - takovými a ještě mnoha dalšími superlativy byl postupně obdařen pocestný kazatel, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství Ježíše z Naza..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše koupíte i tady

Specifikace Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Ježíš Kristus Nazaretský je jednou z nejvýznamnějších i nejinspirativnějších osobností světových dějin. Mesiáš, Spasitel lidstva, Boží syn - takovými a ještě mnoha dalšími superlativy byl postupně obdařen pocestný kazatel, který působil na počátku našeho současného letopočtu v krajině dnešního Izraele. Osobnost Ježíše a jeho život jsou navzdory dobovým svědectvím zachyceným v Bibli stále plny tajemství a nezodpovězených otázek. Co předcházelo jeho misi a kde a proč se zrodila touha po mesiášovi? Kdo byli » ... a dál?

Produkt Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše

Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše - parametry

Název produktu: Vladimír Liška: Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše - Vladimír Liška. Ježíš Kristus Nazaretský je jednou z nejvýznamnějších i nejinspirativnějších osobností světových dějin. Mesiáš, Spasitel lidstva, Boží syn - takovými a ještě mnoha dalšími superlativy byl postupně obdařen pocestný kazatel, který působil na počátku našeho současného letopočtu v krajině dnešního Izraele. Osobnost Ježíše a jeho život jsou navzdory dobovým svědectvím zachyceným v Bibli stále plny tajemství a nezodpovězených otázek. Co předcházelo jeho misi a kde a proč se zrodila touha po mesiášovi? Kdo byli jeho rodiče a z jakého prostředí pocházel? Jaký úkol měl vykonat pro židovský národ? Proč mělo jeho vystupování takový ohlas? Kde získal schopnost konat zázraky a jaká mohla být skutečnost? Proběhl jeho život, jeho působení a tragické vyvrcholení tak, jak se oficiálně traduje? Jak je možné, že vstal z mrtvých, a co se s ním stalo potom? Jak se zachovali jeho věrní průvodci apoštolové? Bylo jich opravdu jen dvanáct? A byl proklínaný Jidáš vskutku padouch? Čím to, že svědectví o Ježíšově životě vykazují množství rozporů? Jak se jeho učení ujalo mezi lidmi a jak k tomu přispěl Pavel z Tarsu? Co pro nás znamená Ježíšova osobnost dnes? Tyto otázky a řadu dalších řešili již mnozí badatelé a snažili se a stále snaží na ně nalézt co možná přesnou a pravdivou odpověď. Řadí se k nim i český spisovatel Vladimír Liška, proslulý svými literárními výpravami ke kořenům nejrůznějších záhad. V této svrchovaně zajímavé a provokující knize, jež vychází již potřetí, odvážně rozkrývá oficiální křesťanské pravdy a legendy a dospívá k překvapivým odhalením a závěrům. Tajemství Ježíše z Nazaretu - Záhady a otazníky ze života Mesiáše - Vladimír Liška od nakladatelství ALBATROS v kategorii | Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výhodná nabídka Tajemství Ježíše z Nazaretu - Vladimír Liška + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od XYZ v kategorii knihy > | za cenu 142,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.