Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Hospodářský zeměpis – Regionální aspekty světového hospodářství - 2. vydání - Vladimír Baar. Učebnice zeměpisu pro OA a jiné střední odborné školy vychází jako dosud jediná ze Standardu odborného vzdělávání pro obchodní akademie a naplňuje nové osnovy závazné od září 2002. První díl přináší moderní regionální pohled ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hospodářský zeměpis
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis koupíte i tady

Specifikace Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 70 Kč

2. díl nové učebnice zeměpisu pro OA rovněž důsledně vychází z nových osnov závazných pro tyto školy. Obsahuje moderně koncipovaný obecný hospodářský zeměpis, tj. ... a dál?

Produkt Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis

Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis - parametry

Název produktu: Vladimír Baar: Hospodářský zeměpis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 166 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hospodářský zeměpis – Regionální aspekty světového hospodářství - 2. vydání - Vladimír Baar. Učebnice zeměpisu pro OA a jiné střední odborné školy vychází jako dosud jediná ze Standardu odborného vzdělávání pro obchodní akademie a naplňuje nové osnovy závazné od září 2002. První díl přináší moderní regionální pohled na světovou ekonomiku uspořádaný podle hlavních ekonomických center a jejich zájmových sfér. Druhé vydání bylo aktualizováno podle současné situace. Hospodářský zeměpis – Regionální aspekty světového hospodářství - 2. vydání - Vladimír Baar od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Hospodářský zeměpis – Globální geografické základy světového hospodářství - a kolektiv I. Bičík. 2. díl nové učebnice zeměpisu pro OA rovněž důsledně vychází z nových osnov závazných pro tyto školy. Obsahuje moderně koncipovaný obecný hospodářský zeměpis, tj. ekonomické, sociální, kulturně-geografické, geopolitické a environmentální aspekty světové ekonomiky. Učebnice může sloužit jako vhodná příručka i pro učitele jiných škol. Hospodářský zeměpis – Globální geografické základy světového hospodářství - a kolektiv I. Bičík od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz pro vzdělávací obor Člověk a jeho svět. Podrobný popis knihy Lidé kolem nás - učebnice pro 4. a 5. r. ZŠ: Učebnice pro 1. stupeň základní školy ke vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět. Obsah učebnice tohoto svazku přibližuje žákům základní občanské problémy. Učivo je rozděleno do tematických celků Rodina a práce, Soužití lidí, Rozhodování lidí, Právo a spravedlnost, Vlastnictví, Kultura, Problémy světa a závěrečný celek Aby byl náš svět lepší.  Učebnice se doporučuje pro výuku ve 4. nebo 5. ročníku základní školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.