Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vít Petrů: Dětská alergologie

Učebnice/Odborná literatura

Vít Petrů: Dětská alergologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha, která doposud na našem trhu chyběla, souhrnně pojednává o problematice alergických onemocnění dětského věku. Její autoři - přední odborníci z českých a moravských pracovišť pediatrické alergologie a klinické imunologie - předkládají čtenáři komplexní a recentní pohled na etiopatogenezi, diagnostiku, léčbu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89382
skladem

Jaké má kniha
Dětská alergologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vít Petrů: Dětská alergologie koupíte i tady

Specifikace Vít Petrů: Dětská alergologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Kniha, která doposud na našem trhu chyběla, souhrnně pojednává o problematice alergických onemocnění dětského věku. ... a dál?

Produkt Vít Petrů: Dětská alergologie

Vít Petrů: Dětská alergologie - parametry

Název produktu: Vít Petrů: Dětská alergologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha, která doposud na našem trhu chyběla, souhrnně pojednává o problematice alergických onemocnění dětského věku. Její autoři - přední odborníci z českých a moravských pracovišť pediatrické alergologie a klinické imunologie - předkládají čtenáři komplexní a recentní pohled na etiopatogenezi, diagnostiku, léčbu, prevenci i prognózu imunopatologických stavů vzniklých na alergickém podkladě. Monografie je rozdělena na dvě části - obecnou a speciální. Obecná část podává přehledné informace o prevalenci, genetice, imunopatologii, etiopatogenezi, diagnostice, možnostech terapie, prevenci a prognóze alergických onemocnění u dětí. Samostatná kapitola pojednává o úloze sestry v péči o alergiky. V části speciální se pak autoři podrobně věnují jednotlivým onemocněním - průduškovému astmatu jakožto nejčastější chronické chorobě v dětství, alergické rýmě, kožním projevům alergie, problematice anafylaxe a potravinové alergie, se kterými se v poslední době často setkáváme i u velmi malých dětí, opakovaným respiračním infekcím, autoimunitním onemocněním a primárním imunodeficitům, na které se bohužel stále dostatečně nemyslí a děti se tak k imunologickému vyšetření a následné péči nezřídka dostávají pozdě. Další kapitoly se zabývají komorbiditami a komplikacemi astmatu a alergické rýmy včetně gastroezofageálního refluxu a psychogenních vlivů. V závěru knihy nalezne čtenář stručné životopisy všech autorů, nechybí ani seznam zkratek a podrobný rejstřík. Text je bohatě dokumentován názornými obrázky, fotografiemi, tabulkami a schématy. Pevně doufáme, že nová "Dětská alergologie" bude mít své místo v knihovnách nejen lékařů a sester, pracujících v oboru alergologie a klinická imunologie, ale i dalších specialistů, dětských praktiků a studentů se zájmem o tuto problematiku. Specializace - Alergologie a klinická imunologie, Pediatrie, Biochemie, Interní medicína, Pneumologie, Všeobecné lékařství, Ostatní Dětská alergologie získala cenu předsednictva České lékařské společnosti JEP za nejlepší odborné knižní publikace za rok 2012.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.