Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti

Učebnice/Odborná literatura

Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Terapie narušené komunikační schopnosti - Viktor Lechta. Autory knihy jsou přední slovenští a čeští odborníci. Kniha popisuje východiska, cíle, metody a formy terapie u široké škály poruch komunikace. Zabývá se terapií narušeného vývoje řeči, palatolalie a velofaryngální dysfunkce, poruch hlasu, dyslalie, afázie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Terapie narušené komuni..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti koupíte i tady

Specifikace Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 373 Kč

Autory knihy jsou přední slovenští a čeští odborníci. Kniha popisuje východiska, cíle, metody a formy terapie u široké škály poruch komunikace. Zabývá se terapií narušeného vývoje řeči, palatolal ... a dál?

Produkt Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti

Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti - parametry

Název produktu: Viktor Lechta: Terapie narušené komunikační schopnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 373 Kč
Maximální cena: 629 Kč
Ušetríte až: 256 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Terapie narušené komunikační schopnosti - Viktor Lechta. Autory knihy jsou přední slovenští a čeští odborníci. Kniha popisuje východiska, cíle, metody a formy terapie u široké škály poruch komunikace. Zabývá se terapií narušeného vývoje řeči, palatolalie a velofaryngální dysfunkce, poruch hlasu, dyslalie, afázie, koktavosti, dysartrie, breptavosti a specifických poruch čtení. Autory knihy jsou přední slovenští a čeští odborníci. Komunikační schopnost člověka je narušená v případě, že některá rovina jeho jazykového projevu působí rušivě vzhledem ke komunikačnímu záměru. Může jít o různě závažná narušení, mezi něž patří jak špatná výslovnost sykavek či koktavost, tak neschopnost artikulovat po cévní mozkové příhodě. Terapie, která musí být podložená důkladnou diagnostikou, se snaží problém odstranit nebo nalézt způsoby kompenzace. Kniha navazuje na publikaci Diagnostika narušené komunikační schopnosti ( Portál, 2003). Terapie narušené komunikační schopnosti - Viktor Lechta od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.