Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii

Učebnice/Odborná literatura

Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii

Hodnocení: 1x
  • 4

Náhlé příhody v dětské onkologii - kolektiv Viera Bajčiová a. Kniha autorského kolektivu mezinárodně uznávané odbornice v oblasti dětské onkologie je ojedinělým počinem v našem písemnictví. Poskytuje ucelený přehled všech akutních situací, které se mohou vyskytnout u onkologicky nemocných dětí a mladých lidí a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Náhlé příhody v dětské ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii koupíte i tady

Specifikace Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 191 Kč

Kniha autorského kolektivu mezinárodně uznávané odbornice v oblasti dětské onkologie je ojedinělým počinem v našem písemnictví. Poskytuje ucelený přehled všech akutních situací, které se mohou vyskytnout u onkologicky nemocných dětí a mladých lidí a jejichž příčinou může být nejen růst samotného maligního onemocnění – mohou vzniknout i jako akutní komplikace aplikované protinádorové léčby. Jednotlivé kapitoly jsou seřazeny dle systémů a detailně popisují náhlé příhody neurologické, metabolické, hematologické, » ... a dál?

Produkt Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii

Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii - parametry

Název produktu: Viera Bajčiová: Náhlé příhody v dětské onkologii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 520 Kč
Ušetríte až: 329 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náhlé příhody v dětské onkologii - kolektiv Viera Bajčiová a. Kniha autorského kolektivu mezinárodně uznávané odbornice v oblasti dětské onkologie je ojedinělým počinem v našem písemnictví. Poskytuje ucelený přehled všech akutních situací, které se mohou vyskytnout u onkologicky nemocných dětí a mladých lidí a jejichž příčinou může být nejen růst samotného maligního onemocnění – mohou vzniknout i jako akutní komplikace aplikované protinádorové léčby. Jednotlivé kapitoly jsou seřazeny dle systémů a detailně popisují náhlé příhody neurologické, metabolické, hematologické, plicní, kardiální, abdominální, nefrologické a infekční, a to od jejich patogeneze přes klinický obraz až po doporučení týkající se léčby, včetně dávkovaní jednotlivých léků. Závěrečné kapitoly jsou věnované postižení kůže a jejich léčbě a paravazaci cytostatik. Text je vhodně a názorně doplněn grafy, tabulkami, schématy a obrázky. Publikace je určena nejen dětským onkologům, ale i onkologům starajícím se o dospělé pacienty při léčbě tzv. juvenilních typů nádorů (jež vyžadují agresivní a intenzivní onkologickou terapii), dále lékařům na jednotkách intenzivní péče, kde se onkologicky nemocné dítě může ocitnout, a rovněž může pomoci pediatrům i ostatním lékařům v rychlé orientaci a zvládnutí akutních stavů. Náhlé příhody v dětské onkologii - kolektiv Viera Bajčiová a od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.