Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Vidisic gel 10 g

Léky

Vidisic gel 10 g

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: VIDISIC(carbomerum 980)Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Vidisic musíte pro maximální účinek používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vidisic gel 10 g koupíte i tady

Specifikace Vidisic gel 10 g

Kategorie Léky
Výrobce BAUSCH&LOMB
Nejnižší cena 83 Kč

Přípravek se používá jako náhrada slzní tekutiny při nedostatečné produkci slz, při léčbě příznaků suchého oka (suchý zánět spojivek) a jako ochrana proti dalšímu podráždění. Vznik suchého oka může mít řadu příčin: snižující se produkce slz ve stáří, práce v klimatizovaných prostorách, práce u monitoru, hormonální změny v přechodu atd. Také negativní vlivy životního prostředí a klimatu hrají při vzniku suchého oka svou roli. ... a dál?

Produkt Vidisic gel 10 g

Vidisic gel 10 g - parametry

Název produktu: Vidisic gel 10 g
Výrobce: BAUSCH&LOMB
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: VIDISIC(carbomerum 980)Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Vidisic musíte pro maximální účinek používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Vidisic a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Vidisic používat 3. Jak se Vidisic používá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak Vidisic uchovávat 6. Další informace1. CO JE VIDISIC A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek se používá jako náhrada slzní tekutiny při nedostatečné produkci slz, při léčbě příznaků suchého oka (suchý zánět spojivek) a jako ochrana proti dalšímu podráždění. Vznik suchého oka může mít řadu příčin: snižující se produkce slz ve stáří, práce v klimatizovaných prostorách, práce u monitoru, hormonální změny v přechodu atd. Také negativní vlivy životního prostředí a klimatu hrají při vzniku suchého oka svou roli. Díky své vysoké viskozitě se Vidisic gel vkapává do oka. Přípravek vytváří ochranný film s vysokou přilnavostí a trvanlivostí a udržuje rohovku a spojivku dlouho vlhké. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE VIDISIC POUŽÍVATNepoužívejte,jestliže jste alergický/á na carbomerum nebo na kteroukoli další složku přípravku.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyPřestože není známé ovlivnění účinku přípravku jinými současně používanými očními léky, prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užívali v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Při současné terapii jinými očními kapkami nebo mastí má být mezi použitím obou přípravků časový odstup nejméně 5 minut. Vidisic, oční gel má být v každém případě aplikován jako poslední. Těhotenství a kojeníPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.Přípravek mohou používat po konzultaci s lékařem i těhotné a kojící ženy. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojůBezprostředně po aplikaci může oční gel Vidisic i při správném používání způsobit krátkodobé a částečné zamlžení oka. Po tuto dobu nesmíte řídit motorové vozidlo ani vykonávat činnost, která vyžaduje zvýšenou pozornost.2/33. JAK SE PŘÍPRAVEK POUŽÍVÁVždy používejte Vidisic přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý/á použitím přípravku, poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pokud lékař nedoporučí jinak, obvyklá dávka přípravku je 1 kapka do spojivkového vaku 3 až 5krát denně. Doporučuje se n


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.