Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Veřejný sektor a veřejné finance

Učebnice/Odborná literatura

Veřejný sektor a veřejné finance

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha se zabývá klíčovými problémy financování ve veřejném sektoru. Je určena studentům VŠ i lidem z praxe. Uznávaní autoři z VŠE v Praze zkoumají především roli rozpočtové a fiskální politiky a jejich vliv na veřejné financování, analyzují příjmovou a výdajovou politiku centrální vlády i samosprávných úrovní či roli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Veřejný sektor a veřejn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Veřejný sektor a veřejné finance koupíte i tady

Specifikace Veřejný sektor a veřejné finance

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 288 Kč

Kniha se komplexně zabývá klíčovými problémy financování ve veřejném sektoru. Je určena zejména studentům vysokých škol, ale i pracovníkům v oblasti financování veřejného sektoru. Autoři v čele s uzná ... a dál?

Produkt Veřejný sektor a veřejné finance

Veřejný sektor a veřejné finance - parametry

Název produktu: Veřejný sektor a veřejné finance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha se zabývá klíčovými problémy financování ve veřejném sektoru. Je určena studentům VŠ i lidem z praxe. Uznávaní autoři z VŠE v Praze zkoumají především roli rozpočtové a fiskální politiky a jejich vliv na veřejné financování, analyzují příjmovou a výdajovou politiku centrální vlády i samosprávných úrovní či roli zákonodárných, exekutivních a kontrolních institucí a institutů z hlediska financování. S příklady, schématy a grafy. O autorovi Doc. PhDr. Pavel Neumann, Ph.D.Je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, v letech 1981-1990 na UK vyučoval. Od roku 1991 působí na katedře světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, kde byl v roce 2006 jmenován docentem. V letech 1997-2004 dále vyučoval na Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. V odborné oblasti se kromě obecných otázek světového hospodářství a mezinárodní ekonomie zabývá komparací ekonomických systémů nejvyspělejších zemí, kde se specializuje na ekonomiku a hospodářskou politiku USA. Je autorem řady statí, učebných textů či spoluautorem monografií na uvedené téma a spoluřešitelem grantových úkolů k regionální i globální problematice světové ekonomiky.Ing. Pavel Žamberský, Ph.D.V současné době působí jako odborný asistent na katedře světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Přednáší zde kurzy Mezinárodní ekonomie I a II. V roce 2003 obhájil disertační práci na téma vnější ekonomické rovnováhy České republiky. V letech 2004-2006 pracoval ve firmách se zahraničním vlastníkem jako finanční analytik a posléze v pozici finančního ředitele německé firmy Schwan Stabilo se sídlem v Českém Krumlově. Dlouhodobě se zabývá problematikou mezinárodního obchodu, měnového kurzu a vnější rovnováhy. V roce 2001 obdržel Cenu za publikační činnost studentů doktorského studia, v roce 2002 Cenu Josefa Hlávky pro nejlepší studenty českých vysokých škol.Ing. Martina Jiránková, Ph.D. Vystudovala ekonomiku zahraničního obchodu na obchodní fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. V současnosti pracuje jako odborná asistentka na katedře světové ekonomiky Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se zabývá mezinárodní ekonomií. Je řešitelkou výzkumného projektu týkající se úlohy národního státu v období globalizace. Z obsahu O autorech 9Úvod 111. Finanční teorie, politika a instituce veřejného sektoru 131.1 Ekonomická teorie, finanční teorie a finanční teorie veřejného sektoru 131.1.1 Normativní a nenormativní ekonomická a finanční teorie 141.1.2 Deduktivně axiomatický a induktivní způsob vytváření finanční teorie 151.2 Veřejný sektor a problém financování veřejných aktivit 161.3 Veřejné instituce, veřejná politika a veřejné finance 181.4 Shrnutí kapitoly 192. Rozhodování o veřejných financích ve veřejné volbě 212.1 Rozhodování jedince ve veřejné volbě 212.2 Konsenzuální rozhodování 222.3 Většinové hlasování 232.4 Použití většinových pravidel 252.4.1 Většinová hlasovací pravidla a problém hlasov


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.