Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti

Učebnice/Odborná literatura

Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti - Věra Pokorná Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vývojové poruchy učení ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti koupíte i tady

Specifikace Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 265 Kč

Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, č ... a dál?

Produkt Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti

Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti - parametry

Název produktu: Věra Pokorná: Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 385 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vývojové poruchy učení v dětství a dospělosti - Věra Pokorná Vývojové poruchy učení jsou souhrnným označením různorodé skupiny poruch, které se projevují zřetelnými obtížemi při nabývání a užívání takových dovedností, jako je mluvení, porozumění mluvené řeči, čtení, psaní, matematické usuzování nebo počítání, a v důsledku toho mají vliv i na rozvoj myšlení. Dnes se již ví, že vývojové poruchy učení nejsou problémem jen dětského věku, ale v mnoha případech přetrvávají do dospělosti. Autorka na základě studia zahraniční literatury seznamuje čtenáře s nejnovějšími poznatky o poruchách učení v dětství, období dospívání a v dospělosti, reflektuje stav českého prostředí. Na základě toho hledá nové strategie efektivní práce s lidmi trpícími vývojovými poruchami učení, nabízí možnosti diagnostiky a nápravy v dětství i dospělosti. Doc. PhDr. Věra Pokorná je vysokoškolská pedagožka s třicetiletou praxí poradenské psycholožky. V nakladatelství Portál vydala např. knihy Teorie a náprava vývojových poruch učení a chování (2001) a Cvičení pro děti se specifickými poruchami učení (2000). z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.