Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice

Knihy

Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Němčina pro jazykové školy nově 3 je posledním dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. Mohou je s úspěchem používat všichni, kteří se chtějí dorozumět v základních životních situacích. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání má nyní pouze tři díly po šestnácti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Němčina pro jazykové školy nově 3 je posledním dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. Mohou je s úspěchem používat všichni, kteří se chtějí dorozumět v základních životních situacích. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání má nyní pouze tři díly po šestnácti lekcích, přičemž gramatické učivo bylo výrazně zredukováno. Ve třetím dílu jsou postupně v každé lekci zopakovány a doplněny základní mluvnické jevy probrané v předchozích dílech. Na ně navazuje výklad » ... a dál?

Produkt Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice

Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice - parametry

Název produktu: Věra Höppnerová: Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Němčina pro jazykové školy nově 3 je posledním dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. Mohou je s úspěchem používat všichni, kteří se chtějí dorozumět v základních životních situacích. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání má nyní pouze tři díly po šestnácti lekcích, přičemž gramatické učivo bylo výrazně zredukováno. Ve třetím dílu jsou postupně v každé lekci zopakovány a doplněny základní mluvnické jevy probrané v předchozích dílech. Na ně navazuje výklad jednoho až dvou mluvnických jevů, které často zopakovanou látku dále rozšiřují nebo s ní souvisejí. Důraz je kladen na slova, která jsou pod vlivem mateřštiny často zaměňována: pünktlich, genau (přesný), Reise, Weg, Fahrt (cesta), gern, froh (rád), wechseln, ändern (vyměnit) aj. Naprostá většina témat je však zcela nová: zkušenosti s ubytováním v hotelu, německé svátky, domácí zvířata, politika a sociální problémy, různé životní styly, svatební zvyky a obyčeje, německý školský systém, kriminalita aj. Úvodní texty jsou východiskem pro konverzaci a slouží zejména rozvíjení řečových dovedností. Poslechové i čtecí texty obsahují novou slovní zásobu v rozsahu 350 slov a slovních spojení , přičemž celkové rozšíření aktivní slovní zásoby činí v tomto dílu cca 650 slov . Cvičení nejsou ani v tomto díle soustředěna do jednoho oddílu, ale prolínají celou učebnicí. Následují po výchozích textech, po výkladu nových mluvnických jevů, po poslechových i čtecích textech. V oddílu Souhrnná cvičení jsou obsažena cvičení na zopakování dříve probraných jevů, aplikovaných na novou slovní zásobu, dále cvičení konverzační, lexikální, jazykové hry, křížovky, obrázkové příběhy, náměty pro práci ve dvojicích, cvičení překladová aj. Po probrání třetího dílu dospějí studující k úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Ukázkové stránky a obsah v PDF: Obsah učebnice (PDF, 120 Kb) Ukázkové stránky - lekce 1 (PDF, 1146 Kb) Křížovka 13. lekce, cvičení 14 (PDF, 408 Kb) on-line podpora /pod tímto odkazem naleznete mp3 nahrávky vybraných textů/ AKCE PRO ŠKOLY Při objednání min. 15 učebnic Němčiny pro jazykové školy 1, 2 nebo 3 získáte zdarma: 1 audio CD pro učitele, poukázku na 50% slevu na nákup libovolného množství FRAUS Ilustrovaných studijních slovníků n-č/č-n. Akce platí do 31. 12. 2013. Na objednávku uveďte slovo AKCE". K tomuto titulu dále nabízíme: - Němčina pro jazykové školy nově 3 CD (der, die, das) Studující dospějí k úrovni B2. Třetí díl učebnice němčiny pro střední a jazykové školy. Učebnice obsahuje 16 lekcí se souhrnnými cvičeními na konci každé lekce. Používá aktuální slovní zásobu, která je pečlivě dimenzována v množství cca 750 aktivních slov v každém dílu učebnice. Text je doplněn množstvím fotografií a ilustrací ke zpříjemnění učení. Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice - Věra Höppnerová. Němčina pro jazykové školy nově 3 - učebnice - Věra Höppnerová od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knih


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.