Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů

Učebnice/Odborná literatura

Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů

Hodnocení: 1x
  • 4

Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů od nejstarších dob po současnost - Pospíšilová Eva, Tóthová Valérie. Ošetřovatelské postupy jsou každodenními ošetřovatelskými činnostmi, které vykonává ošetřovatelský personál v péči o člověka ve zdraví i v nemoci. Ošetřovatelské postupy se orientují na udržení a navrácení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vývoj vybraných ošetřov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů koupíte i tady

Specifikace Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Ošetřovatelské postupy jsou každodenními ošetřovatelskými činnostmi, které vykonává ošetřovatelský personál v péči o člověka ve zdraví i v nemoci. Ošetřovatelské postupy se orientují na udržení a navr ... a dál?

Produkt Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů

Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů - parametry

Název produktu: Valérie Tóthová, Eva Pospíšilová: Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů od nejstarších dob po současnost - Pospíšilová Eva, Tóthová Valérie. Ošetřovatelské postupy jsou každodenními ošetřovatelskými činnostmi, které vykonává ošetřovatelský personál v péči o člověka ve zdraví i v nemoci. Ošetřovatelské postupy se orientují na udržení a navrácení zdraví, rozvoj soběstačnosti, případně zmírňování utrpení nevyléčitelně nemocných. Jsou poskytovány lidem všech věkových kategorií. Vykonáváním ošetřovatelských postupů by měla být jedinci zajištěna co nejkvalitnější, nejefektivnější a nejbezpečnější ošetřovatelská péče, která prosazuje holistický přístup. Monografie je výstupem kvalitativního výzkumného šetření a představuje vývoj vybraných ošetřovatelských postupů v interních oborech od druhé poloviny devatenáctého století až po současnost. Metodika předložené práce byla založena na procesu vyhledávání, třídění a následném zpracování historických, archivních publikací i soudobých odborných pramenů souvisejících s tímto tématem. Analýzou těchto dokumentů tak mohly být zachyceny významné etapy vývoje vybraných ošetřovatelských postupů Vývoj vybraných ošetřovatelských postupů od nejstarších dob po současnost - Pospíšilová Eva, Tóthová Valérie od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.