Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Pátý díl učebnice svým obsahem úzce navazuje na čtvrtý díl Funkce I. Od algebraických funkcí studenti plynule přechází k funkcím transcendentním (exponenciální, logaritmické a goniometrické funkce). Současně s jejich zavedením se učí řešit i příslušné rovnice a nerovnice. Osvojení si učební látky obsažené v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro SŠ 5.díl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Pátý díl učebnice svým obsahem úzce navazuje na čtvrtý díl Funkce I. Od algebraických funkcí a řešení příslušných rovnic a nerovnic tak studenti plynule přechází k funkcím transcendentním (exponenciální, logaritmické a goniometrické funkce). Druhý díl věnovaný funkcím zahrnuje kromě učiva o exponenciálních, logaritmických a goniometrických funkcích také řešení odpovídajících rovnic a nerovnic. Vzhledem k tomu, že se jedná o témata, se kterými se student setkává poprvé až na střední škole, je učebnice » ... a dál?

Produkt Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice

Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice - parametry

Název produktu: Václav Zemek: Matematika pro SŠ 5.díl - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pátý díl učebnice svým obsahem úzce navazuje na čtvrtý díl Funkce I. Od algebraických funkcí studenti plynule přechází k funkcím transcendentním (exponenciální, logaritmické a goniometrické funkce). Současně s jejich zavedením se učí řešit i příslušné rovnice a nerovnice. Osvojení si učební látky obsažené v pátém dílu je podstatné nejen pro úspěšné zvládnutí maturitní zkoušky z matematiky, ale i při dalším studiu na vysokých školách ekonomického a technického zaměření.

Druhý díl věnovaný funkcím zahrnuje kromě učiva o exponenciálních, logaritmických a goniometrických funkcích také řešení odpovídajících rovnic a nerovnic. Vzhledem k tomu, že se jedná o témata, se kterými se student setkává poprvé až na střední škole, je učebnice zpracována velmi podrobně a doplněna o řadu obrázků a vysvětlujících komentářů, které mají usnadnit porozumění.

Učebnice je doplněna samostatně prodejným pracovním sešitem, který plynule navazuje na ilustrativně pojatý výklad v učebnici.

Učebnicová sada Matematika pro střední školy – 5. díl: Funkce II je členěna do následujících tematických celků: - Exponenciální funkce, rovnice a nerovnice - Logaritmické funkce, rovnice a nerovnice - Goniometrické funkce, rovnice a nerovnice - Trigonometrie obecného trojúhelníku

Publikace je vhodná pro: - studenty a učitele na gymnáziích, středních průmyslových a středních odborných školách s vyšší hodinovou dotací, - maturanty k přípravě na didaktický test z matematiky v rámci společné části maturitní zkoušky i na nepovinnou zkoušku profilové části maturitní zkoušky Matematika+, - uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.

Učebnicová řada je sestavena v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a odpovídá také požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.