Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc

Učebnice/Odborná literatura

Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor: V. Vlasák Zcela přepracovaný a doplněný oboustranný slovník středního rozsahu věnuje pozornost především současné podobě francouzštiny a češtiny, a to nejen v jejich spisovné formě, ale ve stejné míře i jejich stylovým variantám (hovorové, familiární, slangové a argotické), což umožňuje spolehlivou komunikaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Francouzsko-český, česk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc koupíte i tady

Specifikace Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 584 Kč

Zcela přepracovaný a doplněný oboustranný slovník středního rozsahu věnuje pozornost především současné podobě francouzštiny a češtiny, a to nejen v jejich spisovné formě, ale ve stejné míře i jejich ... a dál?

Produkt Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc

Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc - parametry

Název produktu: Václav Vlasák: Francouzsko-český, česko-francouzský slovník 345 tisíc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 584 Kč
Maximální cena: 975 Kč
Ušetríte až: 391 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor: V. Vlasák Zcela přepracovaný a doplněný oboustranný slovník středního rozsahu věnuje pozornost především současné podobě francouzštiny a češtiny, a to nejen v jejich spisovné formě, ale ve stejné míře i jejich stylovým variantám (hovorové, familiární, slangové a argotické), což umožňuje spolehlivou komunikaci v běžných i náročných denních situacích. V odpovídající míře je zahrnuta odborná terminologie, a to i nových a rychle se rozvíjejících oborů (biotechnologie, klonování ap.); bohatě je zastoupena slovní zásoba z oblasti obchodu a ekonomiky. Důraz je položen na maximální přesnost překladu heslových slov a velmi bohatou exemplifikaci. Kladem slovníku je i velký počet zpracovaných neologismů a neologizujících obratů, slovních spojení, slovesných vazeb a frazeologie. Řazení uvnitř heslového odstavce je důsledně abecední, což umožňuje rychlou orientaci při práci se slovníkem. Slovník byl připraven na základě široce pojaté excerpce z tradičních a vyzkoušených pramenů (denní periodický tisk, odborné časopisy, beletrie i technická literatura), ale i z hlasových nosičů (rozhlasové a televizní stanice) a internetových stránek, což jsou excerpční prameny, které byly u nás využity vůbec poprvé. Slovník je určen nejširšímu okruhu zájemců o francouzštinu od začátečníků až k pokročilým uživatelům tohoto jazyka, dále překladatelům, tlumočníkům a odborníkům hospodářských, obchodních i technických oborů. Vydání: 1. Datum vydání: 2002Formát: A5 Vazba: pevná Stran: 1392Titul tvoří: jeden svazekISBN: 80-85927-97-7 EAN: 9788085927979 FČ-ČF slovník - nové výrazy - Leda - Václav Vlasák . Nové, zcela přepracované a doplněné vydání široce užívaného slovníku přináší . více než 57 000 francouzských výrazů a 101 000 českých ekvivalentů ve francouzsko-české části, na 68000 českých výrazů a 119000 francouzských ekvivalentů v česko-francouzské části . všeobecnou slovní zásobu současné francouzštiny včetně hovorových, slangových a argotických výrazů, neologismů a neologizujících obratů . odborné termíny mnoha oborů . četné příklady použití a bohatou frazeologii . charakteristiky a vysvětlivky usnadňující překlad do češtiny a aktivní vyjadřování ve francouzštině . úplný přehled francouzské výslovnosti a nepravidelných sloves Slovník je určen studentům, pedagogům, překladatelům, tlumočníkům a všem zájemcům o francouzštinu. FČ-ČF slovník - nové výrazy - Leda - Václav Vlasák od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.