Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Václav Řepa: Procesně řízená organizace

Knihy naučná literatura

Václav Řepa: Procesně řízená organizace

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Publikace, která navazuje na autorovu úspěšnou knihu "Podnikové procesy - Procesní řízení a modelování", je určená firemním manažerům všech úrovní, včetně vrcholového managementu, manažerům organizace a kvality, IS/IT manažerům a vývojářům IS a studentům VŠ. Na trhu ojedinělá publikace se komplexně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Procesně řízená organiz..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Řepa: Procesně řízená organizace koupíte i tady

Specifikace Václav Řepa: Procesně řízená organizace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 311 Kč

Publikace, která navazuje na autorovu úspěšnou knihu Podnikové procesy - Procesní řízení a modelování , je určená firemním manažerům všech úrovní, včetně vrcholového managementu, manažerům organizace ... a dál?

Produkt Václav Řepa: Procesně řízená organizace

Václav Řepa: Procesně řízená organizace - parametry

Název produktu: Václav Řepa: Procesně řízená organizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Publikace, která navazuje na autorovu úspěšnou knihu "Podnikové procesy - Procesní řízení a modelování", je určená firemním manažerům všech úrovní, včetně vrcholového managementu, manažerům organizace a kvality, IS/IT manažerům a vývojářům IS a studentům VŠ. Na trhu ojedinělá publikace se komplexně zabývá tzv. "business procesy" a jejich funkcí v řízení firmy či jiné organizace, včetně vztahu této problematiky k základním infrastrukturám - organizačnímu a informačnímu systému firmy. Klíčovou částí knihy je autorsky originální metodika Informačního modelování organizací, díky níž čtenář získá komplexní vhled do problematiky analýzy business systému jako nutného základu pro potřebné procesní změny v organizaci. Na tuto páteřní část navazují další kapitoly, v nichž je specifická pozornost věnována zavádění procesního řízení v organizaci a dvěma základním infrastrukturám procesně řízené firmy - její organizaci a informačnímu systému. V kapitole souhrnných a globálních námětů je pak, kromě důležitých globálních souvislostí procesního řízení, další klíčová hodnota knihy - souhrn těch nejhorších, ergo nejcennějších zkušeností z oblasti managementu podnikových procesů. V příloze pak najdete aktuální přehled počítačových nástrojů modelování organizací (CASE/CABE). Z obsahu: O autorovi 9 Řekli o knize 11 Předmluva 13 1 Procesní řízení organizace 15 1.1 Kořeny a historie vývoje procesního řízení 18 Potřeba změny 20 Orientace na procesy jako řešení problémů růstu 23 Krize reengineeringu 25 Druhá generace přístupů k procesním změnám 26 2 Koncepce procesně řízené organizace 29 2.1 Základní obsahová struktura a infrastruktury organizace 29 2.2 Postup konstrukce procesně řízené organizace 33 Modely 34 Postup návrhu 41 Závěrečná poznámka 53 2.3 Role služeb v konstrukci a vývoji organizace 54 Služba a její význam pro procesní systém 54 SLA (Service Level Agreement) 56 2.4 Strategické řízení versus business procesy 61 Balanced Scorecard a strategické mapy 62 Strategické činnosti z pohledu business procesů organizace 66 3 Informační modelování organizací 69 3.1 Principy informačního modelování organizace 70 Modelování 70 Abstrakce 73 Tři architektury 76 3.2 Dvakrát dvě dimenze informačního modelu 79 Objekty versus procesy 80 Globální versus detailní pohled 84 Metamodel business systému 87 3.3 Modelování objektů 88 Model systému objektů a diagram tříd 94 Životní cyklus třídy objektů a diagram stavů 101 3.4 Modelování procesů 104 Modelování systému procesů a Eriksson-Penkerova notace 107 Modelování průběhu procesu a diagram procesu 112 3.5 Konsistence modelů 121 Kritéria konsistence - správnost a úplnost modelů 123 Příklad provázání procesů s třídami objektů a klíčová role událostí 131 Strukturální konsistence 134 4 Zavádění procesního řízení do organizace 139 4.1 Projekty procesních změn 139 Obsah projektu procesní změny 139 Kritické faktory projektu procesní změny 141 Sponsorství vrcholovým vedením 142 Strategické zaměření 142 Případová studie změny 143 Dob


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.