Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu

Učebnice/Odborná literatura

Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu - Mojmír Vavrečka;Václav Lednický. Slovník je určen všem, kteří se pohybují v oblasti managementu, odborníkům i studentům, ale i široké veřejnosti. Obsahuje 1303 pojmů managementu doplněných odborným komentářem. Česko-ruský, rusko-český slovník managementu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu koupíte i tady

Specifikace Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 277 Kč

Soubor výkladových slovníků managementu usnadní komunikaci manažerům na různých úrovních a pomůže studentům ekonomického zaměření orientovat se v cizojazyčných pojmech v dané oblasti. Ke studiu je mohou využít také studenti filozofických fakult. Slovníky vyšly ve třech jazykových mutacích – anglické, německé, ruské. Obsahují přes 1300 pojmů v každé jazykové verzi používaných ve sféře managementu. ... a dál?

Produkt Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu

Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu - parametry

Název produktu: Václav Lednický, Mojmír Vavrečka: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu - Mojmír Vavrečka;Václav Lednický. Slovník je určen všem, kteří se pohybují v oblasti managementu, odborníkům i studentům, ale i široké veřejnosti. Obsahuje 1303 pojmů managementu doplněných odborným komentářem. Česko-ruský, rusko-český slovník managementu vychází společně s anglickou a německou verzí tohoto slovníku. Jednotlivá slovníková hesla jsou očíslována a seřazena podle výchozí české varianty, za jednotlivými hesly následuje překlad v příslušném cizím jazyce. Vyhledávání cizojazyčných ekvivalentů umožňují jejich indexy – abecední seznamy seřazené podle abecedy daného cizího jazyka a opatřené číslem hesla v české verzi. Pomocí indexů lze porovnávat nejen české a cizojazyčné texty, ale i cizojazyčné mezi sebou. Publikace: Česko-ruský, rusko-český slovník managementu - Mojmír Vavrečka;Václav Lednický. Soubor výkladových slovníků managementu usnadní komunikaci manažerům na různých úrovních a pomůže studentům ekonomického zaměření orientovat se v cizojazyčných pojmech v dané oblasti. Ke studiu je mohou využít také studenti filozofických fakult. Slovníky vyšly ve třech jazykových mutacích – anglické, německé, ruské. Obsahují přes 1300 pojmů v každé jazykové verzi používaných ve sféře managementu. Mojmír Vavrečka; Václav LednickýCOMPUTER PRESS 2006Kniha, čeština, 380 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.