Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů

Próza - beletrie

Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzpomínky lovce jelenů - Rubaška Miloš, Lajtner Václav. Přesto, že jsme šli za jelenem již dobrých dvacet minut, ještě jsme ho ani nezahlédli. Až konečně, když dosahuji malé náhorní rovinky, spatřím na padesát kroků před sebou jelena, který, brumlaje si, tluče parožím do hustých větví až k zemi zavětveného smrku. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzpomínky lovce jelenů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů koupíte i tady

Specifikace Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 135 Kč

Přesto, že jsme šli za jelenem již dobrých dvacet minut, ještě jsme ho ani nezahlédli. Až konečně, když dosahuji malé náhorní rovinky, spatřím na padesát kroků před sebou jelena, který, brumlaje si, t ... a dál?

Produkt Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů

Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů - parametry

Název produktu: Václav Lajtner, Miloš Rubeška: Vzpomínky lovce jelenů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 227 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzpomínky lovce jelenů - Rubaška Miloš, Lajtner Václav. Přesto, že jsme šli za jelenem již dobrých dvacet minut, ještě jsme ho ani nezahlédli. Až konečně, když dosahuji malé náhorní rovinky, spatřím na padesát kroků před sebou jelena, který, brumlaje si, tluče parožím do hustých větví až k zemi zavětveného smrku. Rychle triedr k očím. Viděl jsem sice jen jednu lodyhu, ale ta stála za to. Otočil jsem se na svého průvodce, a když vidím, že prohlédnuv si triedrem jelena, přikyvuje, připravil jsem se k ráně. Měl jsem dobře založeno, takže když hrotice záměrného dalekohledu seděla stále ještě vytloukajícímu jelenovi na komoře, stiskl jsem spoušť…Ne jenom tyto, ale i další, poutavým způsobem psané příběhy zavedou čtenáře do nádherných revírů Krkonoš, Brd, Křivoklátska, Jeseníků, ale také například Nízkých Tater. To vše v době, kdy oplývaly hojností kvalitní jelení a srnčí zvěře, dostatkem tetřevů i tetřívků. Autor v knize popisuje civilizací ne příliš poznamenanou přírodu očima člověka, který miluje a ctí zvěř a zároveň ji díky svým vrozeným vlastnostem umí dokonale hlasově napodobit a s úspěchem také lovit.Věřím a doufám, že vás tyto příběhy, milí čtenáři, vtáhnou čtivým způsobem ne pouze do průběhu lovu samotného, ale že si díky dokonalým schopnostem autora popisovat precizně dané lokality také budete snadno schopni představit a určit místa, kde se před lety tyto lovy odehrávaly. Vzpomínky lovce jelenů - Rubaška Miloš, Lajtner Václav od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.